Trwa ładowanie...
d3r3xbz

Rusza kampania wizerunkowa PO. Jej twarzą - Ewa Kopacz

Platforma rozpocznie w poniedziałek akcję wizerunkową. W całym kraju pojawią się billboardy ze zdjęciem premier Ewy Kopacz i hasłem "Słucham. Rozumiem. Pomagam". Według polityków PO, taka akcja może zbliżyć Polaków do Platformy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewa Kopacz
Ewa Kopacz (PAP, Fot: Paweł Supernak)
d3r3xbz

Rzeczniczka sztabu wyborczego PO Joanna Mucha zaprezentowała na konferencji prasowej w Sejmie billboard ze zdjęciem premier Ewy Kopacz i hasłem "Słucham. Rozumiem. Pomagam". Jak tłumaczyła, to początek akcji wizerunkowej Platformy.

- Rozpoczynamy akcję wizerunkową Platformy Obywatelskiej, ten billboard jest pokłosiem bardzo wielu spotkań, rozmów, często bardzo trudnych, które odbyła z Polakami w ostatnim czasie premier Ewa Kopacz, wszystkie te rozmowy zbliżają Platformę do tego, żeby wykreować nowy program dla partii na kolejne cztery lata - powiedziała Mucha.

Jak dodała, hasło akcji wizerunkowej odnosi się w sposób "absolutnie bezpośredni do wszystkich rozmów i spotkań, które odbyła premier Kopacz".

d3r3xbz

- Jestem bardzo szczęśliwa, że już dzisiaj wieczorem na polskich ulicach będziemy mogli oglądać ten billboard, mam nadzieję, że przyniesie taki skutek, jaki chcemy osiągnąć - czyli zbliży Polaków do Platformy, spowoduje, że Polacy będą chcieli nam powiedzieć jeszcze więcej i że Polacy będą chcieli jeszcze raz nam zaufać - zaznaczyła posłanka PO.

Premier Ewa Kopacz 27 czerwca zainaugurowała akcję "Kolej na Ewę", w ramach której podróżuje pociągami po Polsce. Jak podkreślają politycy PO, akcja "Kolej na Ewę", to nowatorska forma kontaktu z wyborcami, a w trakcie swojej podróży premier rozmawia z Polakami o ich problemach, a także na temat ich oczekiwań wobec powstającego nowego programu Platformy.

d3r3xbz

Podziel się opinią

Share
d3r3xbz
d3r3xbz
Więcej tematów