Trwa ładowanie...
rpa

RPA: gang uzbrojony w maczety napadł na modelkę

Brytyjska modelka, Sarah MacDonnell została zaatakowana i związana przez grupę uzbrojonych w maczety mężczyzn w czasie jej pobytu w luksusowej willi w Cape Town, RPA.
Share
Trójka złodziei była uzbrojona w maczety.
Trójka złodziei była uzbrojona w maczety.Źródło: Facebook.com, Fot: CRIF
d2w0yp9

Modelka przyjechała do stolicy Republiki Południowej Afryki na sesję zdjęciową dla londyńskiej firmy Manuka Life.

-Byłam w toalecie, gdy jeden z tych mężczyzn nagle pojawił się obok mnie i natychmiast przystawił śrubokręt do mojego gardła - relacjonuje modelka. Następnie została rzucona na ziemię i związana. Jej chłopak, który palił papierosa przed budynkiem został ogłuszony, związany i przeniesiony do łazienki, gdzie znajdowała się modelka. Później związano jeszcze członków ekipy zdjęciowej obecnych w apartamencie.

Trójka zamaskowanych i uzbrojonych w maczety złodziei dostała się do luksusowej rezydencji wynajmowanej przez brytyjską ekipę zdjęciową, przeskakując przez płot.

d2w0yp9

Rabusie zażądali wszystkich wartościowych rzeczy jakie miała ze sobą ekipa zdjęciowa.

Złodzieje zdecydowali się zabrać gotówkę, sprzęt fotograficzny, laptopy i telefony, których łączna wartość oscylowała w granicach 80 tys. funtów.

Szczęśliwie jednej z kobiet udało się wybrać numer policji w Cape Town i ukryć go pod kocem, zanim została unieruchomiona. Policja pojawiła się w apartamencie niedługo potem.

Rząd brytyjski ostrzega turystów i prosi o ostrożność wszystkich podróżujących do RPA, ponieważ kraj cierpi z powodu "wysokiego współczynnika przestępczości, m.in. gwałtów i morderstw".

Źródło: Independent

d2w0yp9

Podziel się opinią

Share
d2w0yp9
d2w0yp9
Więcej tematów