Trwa ładowanie...
d4g4jd6

Rp.pl: PO zatrudniła hejterów, którzy mają krytykować PiS

PO zatrudniła 50 hejterów - informuje Rp.pl, powołując się na słowa jednego z uczestników posiedzenia wyjazdowego klubu parlamentarnego PO w Jachrance.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rp.pl: PO zatrudniła hejterów, którzy mają krytykować PiS
(WP.PL, Fot: Łukasz Szełemej)
d4g4jd6

Rp.pl podaje, że PO chce poprawić pozycję partii w internecie.

- Kopacz powiedziała, że zatrudniliśmy 50 hejterów, którzy mają krytykować PiS. Docelowo będzie ich około 100 - powiedział Rp.pl jeden z uczestników spotkania w Jachrance.

Celem ataku hejterów mają być działania PiS i prezydenta elekta Andrzeja Dudy. Jak podaje Rp.pl, politycy PO nie są zadowoleni z pomysłu. - Internet trzeba odzyskać, bo dziś rządzi w nim PiS. Ale to chyba najgorszy z możliwych pomysłów - mówi jeden z działaczy partii.

d4g4jd6

Klub PO spotkał się w Jachrance we wtorek. Jak mówili politycy Platformy, "ścinania głów nie było", a premier Ewa Kopacz miała "bojowe" wystąpienie.

Nowe otwarcie na młodych wyborców i na wieś - to niektóre pomysły PO na kampanię parlamentarną, które były dyskutowane. Uczestnicy posiedzenia relacjonowali ponadto, że nie ma mowy o żadnym wyraźnym skręcie partii w żadną stronę - ani w prawo, ani w lewo; Platforma ma za to wzywać do wzięcia udziału w zaplanowanym na 6 września referendum m.in. ws. wprowadzenia jednomandatowych okręgów wyborczych w wyborach do sejmu.

d4g4jd6

Podziel się opinią

Share
d4g4jd6
d4g4jd6
Więcej tematów