Trwa ładowanie...

Rozwiązano sprawę zbrodni sprzed 10 lat. Kobieta przyznała się do zabicia dziecka

42-letnia mieszkanka Szczecina trafiła do aresztu. Kobieta w 2008 r. zabiła noworodka i wspólnie ze znajomym ukryła zwłoki. Policjanci wpadli na jej trop dzięki donosowi.

Share
Rozwiązano sprawę zbrodni sprzed 10 lat. Kobieta przyznała się do zabicia dziecka
Źródło: WP.PL
d4mpy8l

Anonim dotyczący zbrodni sprzed lat trafił na policję w sierpniu. - Informacje były bardzo szczątkowe, niemniej policjanci potraktowali wiadomość poważnie i pracowali nad ustaleniem konkretów - powiedziała w rozmowie z portalem gs24.pl asp. szt. Anna Gembala z zachodniopomorskiej policji.

Wkrótce ustalono tożsamość kobiety. To mieszkanka Szczecina, która w chwili popełnienia zbrodni miała 32 lata. W 2008 r. urodziła dziecko i zabiła noworodka. Prokuratura uznała, że kobieta nie była w szoku poporodowym. Postawiono jej zarzuty. - Podejrzana przyznała się do czynu - asp. szt. Gembala.

W trakcie śledztwa ustalono, że kobieta miała wspólnika. - Jak się okazało, wspierał swoją znajomą w uniknięciu odpowiedzialności karnej, pomagając jej w porzuceniu i ukryciu zwłok. Usłyszał już zarzuty - dodała asp. szt. Gembala. 66-latek ma zakaz opuszczania kraju.

Zobacz także: Mateusz Morawiecki o "żydowskich sprawcach". Przełamał tabu czy wyszedł na antysemitę?

Kobieta w przeszłości była już karana. Za zabójstwo dziecka grozi jej nawet dożywocie.

Źródło: gs24.pl

d4mpy8l

Podziel się opinią

Share
d4mpy8l
d4mpy8l
Więcej tematów