ycipk-3g9okg

Rowerzystka potrącona przez Cimoszewicza. "Szokujące kulisy"

Znajomy Włodzimierza Cimoszewicza, który pomagał mu w dniu potrącenia rowerzystki, mógł wprowadzić w błąd policjantów. Gdy zastali go, wkładającego jej rower do bagażnika, twierdził, że kobieta zasłabła, a nie została potrącona - donosi wpolityce.pl.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Znajomy Włodzimierza Cimoszewicza może mieć kłopoty
Znajomy Włodzimierza Cimoszewicza może mieć kłopoty (Agencja Gazeta, Fot: Mateusz Skwarczek)
ycipk-3g9okg

Portal braci Karnowskich pisze o "szokujących informacjach" w sprawie wypadku byłego premiera. Jak czytamy na wpolityce.pl, były ochroniarz i przyjaciel Cimoszewicza "mógł próbować zatuszować sprawę wypadku".

O wypadku na przejściu dla pieszych w Hajnówce poinformował policjantów lekarz, który zajął się ranną 70-latką - donosi "Super Express". Kobieta nie chce obciążać Włodzimierza Cimoszewicza, co oznacza, że może on wyjść z tej sytuacji obronną ręką.

Cimoszewicz potrącił rowerzystkę

ycipk-3g9okg

Włodzimierz Cimoszewicz po ujawnieniu informacji o wypadku zapewniał, że rowerzystka, którą potrącił, wjechała na pasy, a on potem udzielił jej natychmiastowej pomocy. Ta wersja jednak różni się od zeznań kobiety i informacji od osoby rzekomo "pracującej przy śledztwie", na którą powołuje się tabloid.

Rzecznik białostockiej prokuratury, która zajmuje się sprawą, zapowiada że w dalszym toku śledztwa może pojawić się wątek oddalenia się Cimoszewicza z miejsca wypadku. Za to grożą znacznie poważniejsze konsekwencje niż za samo potrącenie rowerzystki.

"Znajomy odwiózł kobietę do szpitala"

Z informacji wPolityce.pl wynika, że zamiast na policję, Cimoszewicz zadzwonił po wspomnianego znajomego. Mężczyzna który pojawił się na miejscu wypadku, odwiózł potem ranną kobietę do szpitala.

ycipk-3g9okg

Później miał wrócić na miejsce wypadku i wkładać do bagażnika uszkodzony rower 70-latki. "W tej sytuacji zastał go patrol policji, który pojawił się na przejściu dla pieszych przypadkowo" - czytamy. Jak sugeruje wPolityce.pl, to właśnie wtedy miał wprowadzić w błąd policjantów, informując, że kobieta zasłabła, a nie została potrącona. "Próba oszukania policjantów znajduje się w protokole policyjnym, który trafił już do prokuratury" - donosi portal.

Masz news, ciekawy film lub zdjęcie? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl. Opiszemy najciekawsze historie i materiały!

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3g9okg

ycipk-3g9okg
ycipk-3g9okg