Trwa ładowanie...
dzrenv3

Rottweiler pogryzł dziecko na plaży. Właścicielki psa były agresywne

Pies pogryzł 8-letniego chłopca na świnoujskiej plaży. Właścicielki psa, obywatelki Niemiec, nie chciały pokazać rodzinie chłopca ważnych szczepień i były agresywne.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Plaża w Świnoujściu
Plaża w Świnoujściu (PAP, Fot: Marcin Bielecki)
dzrenv3

W środę po południu po plaży biegały dwa rottweilery. Nie miały ani kagańców, ani nie były na smyczy. Jeden z nich podbiegł do 8-latka, poturbował go i ugryzł w udo. Chłopiec ma rany na nodze oraz obtarcia na rękach.

Zobacz też: Najgorszy owczarek świata

Kobiety w wieku 54 i 76 lat nie chciały pokazać ważnych szczepień rottweilera, wdały się w awanturę i rękoczyny z rodziną chłopca.

dzrenv3

- Policjanci poinformowali właścicielki, dwie obywatelki Niemiec, że nałożony zostanie na nie mandat karny. Nie przyjęły go. Starsza z kobiet naruszyła nawet nietykalność cielesną funkcjonariusza - relacjonuje TVN24 asp. sztab. Beata Olszewska z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu. Dodaje, że kobiety miały zachowywać się "arogancko" i "czuć było od nich woń alkoholu".

Właścielelki psa zostały zatrzymane i odpowiedzą przez sądem w trybie przyspieszonym. Obu grozi grzywna, ograniczenie wolności, a nawet do 3 lat więzienia.

Źródło: TVN24,iswinoujscie.pl

dzrenv3

Podziel się opinią

Share

dzrenv3

dzrenv3
Więcej tematów