Trwa ładowanie...
d4jy4lz
d4jy4lz
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rosyjska Cerkiew Prawosławna przyznała się do niezręcznego retuszu zdjęcia patriarchy Cyryla

Rosyjska Cerkiew Prawosławna przyznała się do wyretuszowania zdjęcia patriarchy Cyryla, które umieszczono na jej stronie internetowej, uznając to za "niefortunny błąd". Po ingerencji na fotografii z przegubu patriarchy znikł cenny zegarek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d4jy4lz

- Jedną z naszych podstawowych zasad jest nieużywanie programów retuszujących zdjęcia w celu modyfikacji ich zawartości. Zostało popełnione rażące naruszenie zasad etycznych - oświadczyły służby prasowe Cerkwi.

Internet rosyjski kpił z opublikowanej fotografii zwierzchnika rosyjskiej Cerkwi, na której dostojnik siedzący przy stole, z opartymi o niego rękami, ma nadgarstek zasłonięty rękawem. Tymczasem tuż pod jego ręką na lakierowanym blacie widać wyraźnie odbicie luksusowego czasomierza.

Fotomontaż zwrócił szczególną uwagę, bo swego czasu media uważnie przyjrzały się innej fotografii patriarchy, i odkryły, że cena zegarka, z którym uwieczniono go na zdjęciu, wynosi ponad 30 tys. dolarów.

d4jy4lz

Podziel się opinią

Share

d4jy4lz

d4jy4lz
Więcej tematów