Trwa ładowanie...

ROSSMANN Walentynki 2019: promocja 2+2. Szukasz prezentu na Walentynki? Sprawdź, jaką ofertę przygotowała drogeria Rossmann i poznaj jej zasady

ROSSMANN Walentynki 2019: promocja 2+2. Szukasz prezentu na Walentynki? Sprawdź, jaką ofertę przygotowała drogeria Rossmann i poznaj jej zasady.

Share
ROSSMANN Walentynki 2019: promocja 2+2. Szukasz prezentu na Walentynki? Sprawdź, jaką ofertę przygotowała drogeria Rossmann i poznaj jej zasady
Źródło: East News
d158x8k

ROSSMANN Walentynki 2019: promocja 2+2 z okazji święta zakochanych

W piątek, 8 lutego 2019 w drogeriach Rossmann rozpoczęła się słynna promocja 2+2. Wiadomo, że potrwa do 17 lutego, a co za tym idzie, będzie idealną okazją do zakupu prezentu z okazji zbliżających się Walentynek.
Wiadomo, że promocja 2+2 będzie obowiązywała na 4 produkty dla mężczyzn, a mogą z niej korzystać wyłącznie członkowie klubu Rossmann.

Wśród objętych promocją produktów 2+2 gratis, w Rossmannie znajdują się między innymi:

  • Żele pod prysznic dla mężczyzn
  • Szeroka gama męskich zapachów oraz dezodorantów
  • Produkty do golenia oraz pielęgnacji brody i skóry
d158x8k

ROSSMANN 2+2 Walentynki – zasady promocji

Klienci, którzy chcą wziąć udział w promocji, muszą dołączyć do Klubu Rossmann. W tym celu trzeba pobrać na smartfona specjalną aplikację Rossmann, następnie zarejestrować się podając niezbędne dane, takie jak hasło i e-mail.
Należy podkreślić, że klubowicze drogerii Rossmann mają możliwość korzystania z wielu różnych akcji promocyjnych, rabatów oraz zniżek. Najprawdopodobniej, tak jak w przypadku poprzednich edycji, produkty objęte promocją będą oznaczone specjalną etykietką. Dokładną listę kosmetyków oraz zapachów podlegających promocji 2+2 znajdziemy w regulaminie akcji udostępnionym na stronie internetowej sklepu.
Klienci, którzy nie mają czasu na zakupy w drogerii, z walentynkowej promocji mogą skorzystać również za pośrednictwem sklepu online. W celu skorzystania z akcji należy skompletować cztery dowolne produkty oznaczone charakterystyczną etykietką. Powinny różnić się między sobą kodem kreskowym oraz numerem katalogowym w sklepie internetowym.

d158x8k

Podziel się opinią

Share
d158x8k
d158x8k
Więcej tematów