Trwa ładowanie...

Rossmann promocja -55% na produkty do makijażu

Rossmann promocja -55% w październiku przyciągnie do sklepowych półek tysiące kobiet. W atrakcyjnej cenie będzie można kupić podkłady, pudry, tusze i wiele więcej.

Share
Rossmann promocja -55% na produkty do makijażu
Źródło: iStock.com
dgq9dgp

Rossmann promocja -55% - czas trwania

Rossmann promocja -55% na kosmetyki do makijażu rozpocznie się 9 października i potrwa do 19 października lub do wyczerpania zapasów. Promocja Rossmann to najlepsza w roku okazja do uzupełnienia braków w podręcznych kosmetykach, lub szansa na zdobycie ekskluzywnych produktów w atrakcyjnej cenie. Promocja obowiązuje zarówno w drogeriach stacjonarnych jak również na stronie internetowej Rossmann.

Rossmann promocja – zasady korzystania

Rossmann promocja ma bardzo łatwe zasady. Żeby z niej skorzystać należy zakupić minimum 3 różne produkty do makijażu i być członkiem Klubu Rossmann. Aby ułatwić klientom zakupy sklepy oznaczyły etykietą Rossmann promocja półki, na których znajdują się produkty ze specjalnej oferty. Na liście promocyjnej znalazły się m.in. szminki, tusze do rzęs, podkłady, pudry, korektory, paletki i wiele innych. W niższej cenie będzie można zakupić również produkty służące do pielęgnacji ust, rzęs i paznokci. Zakupy warto dobrze przemyśleć, ponieważ z oferty promocyjnej można skorzystać tylko 3 razy.

dgq9dgp

Rossmann promocja – online

Rossmann promocja na październik obowiązuje zarówno w sklepach stacjonarnych jak również w internecie. Z takiego rozwiązania z pewnością ucieszą się najbardziej zapracowani. Zakupy online są łatwiejsze od tych stacjonarnych. Na stronie internetowej wystarczy kliknąć w reklamę promocji. Wówczas zostaniemy przekierowani do działu z produktami objętymi ofertą -55%. Następnie wybieramy artykuły, które nas interesują i zamawiamy. Przesyłkę możemy odebrać w wybranej drogerii Rosmann lub zamówić dostawę kurierską do naszych drzwi.

dgq9dgp

Podziel się opinią

Share
dgq9dgp
dgq9dgp
Więcej tematów