Trwa ładowanie...

Roman Giertych na Twitterze o wypadku Beaty Szydło: seria zamachów na rząd

W piątek wieczorem w Oświęcimiu doszło do poważnej kolizji z udziałem samochodu rządowego, którym przemieszczała się Beata Szydło. W wyniku zdarzenia premier jest hospitalizowana w warszawskim szpitalu. W sieci szybko pojawiły się komentarze na temat zdarzenia. Politycy, dziennikarze dodają premier otuchy, niektórzy jednak drwią i wytykają rządowi czystkę w służbach.

Share
Roman Giertych na Twitterze o wypadku Beaty Szydło: seria zamachów na rząd
Źródło: PAP, Fot: Rafał Guz
d4n1rhf

"Seria zamachów na rząd. Dwa tygodnie temu na AM, a dziś na PBS. Tezy, że przyczyną jest nadmierna prędkość, to żałosne głosy obrońców III RP - napisał Roman Giertych na Twitterze.

W kolejnym poście dodał: "A wiecie dlaczego oni się tak wszyscy śpieszą, że rozbijają ludziom samochody? Bo martwią się, że nie zdążą wszystkiego zepsuć."

Wypadek z udziałem Szydło skomentowała również snowboardzistka i była posłanka PO, Jagna Marczułajtis. "A może to jednak drzewo wymusiło pierwszeństwo?" - napisała.

"Kolejny wypadek najważniejszej osoby w państwie (prezydent, premier, szef MON). Błaszczak, nadzorujący BOR, powinien być zdymisjonowany" - stwierdził z kolei Tomasz Lis.

"Opona PAD, wypadek ministra Macierewicza, a teraz pani premier. Czy popularny tygodnik miał rację?" - pyta Jacek Nizinkiewicz.

Kamil Durczok pisze jednoznacznie: "Trzeci wypadek VIP w ostatnich miesiącach. Niech nikt nie mówi, że to normalka. Mści się czystka w BOR"

Nie zabrakło również słów otuchy dla premier, także ze strony opozycji:

Zobacz także: Lekarz: premier w stanie stabilnym przetransportowano do Warszawy

d4n1rhf

Podziel się opinią

Share
d4n1rhf
d4n1rhf
Więcej tematów