Trwa ładowanie...

Roger Waters zagra w Łodzi dwa razy

Przyszłoroczny koncert Rogera Watersa w łódzkiej hali Atlas Arena sprzedaje się wyśmienicie. Organizatorzy, Live Nation, postanowili więc przyjemność podwoić. Artysta, z projektem "The Wall Live", wystąpi w Łodzi dwukrotnie: 18 i 19 kwietnia 2011 roku.

Roger Waters zagra w Łodzi dwa razyŹródło: AFP, fot: Stephane de Sakutin
d3b2m88
d3b2m88

Trasa organizowana jest z okazji 30. rocznicy wydania przez zespół Pink Floyd jednego z najwybitniejszych albumów w historii rocka - "The Wall". To będzie jego pierwsze wykonanie od ponad 20 lat. W dodatku Waters wspomniał na swojej stronie internetowej, że może to być jego ostatnia wielka trasa koncertowa.

Show rozpoczyna się od obalonego muru, który w trakcie pierwszej połowy jest odbudowywany. Druga część jest z kolei grana z murem zbudowanym w całości. Roger Waters opracowuje nowe grafiki wideo i wizualizacje, które będą wyświetlane na murze. W skład zespołu Watersa wchodzą: Dave Kilminster, Snowy White i G.E. Smith (gitary), Jon Carin i Harry Waters (instr. klawiszowe), Graham Broad (perkusja), Robbie Wyckoff, Jon Joyce, Michael Lennon, Mark Lennon i Kipp Lennon (śpiew).

Bilety na koncerty kosztują po 220 zł, 242 zł, 275 zł i 330 zł. Dostępna jest też oferta VIP - 699 zł.

Przeczytaj więcej w serwisie NaszeMiasto.pl

d3b2m88
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3b2m88
Więcej tematów