Trwa ładowanie...
d4gdcbl

Roberta Gwiazdowskiego pomysł na partię. "Polska musi być bogata"

W sobotę odbyła się pierwsza, premierowa konwencja nowego ruchu "Polska Fair Play". Jej liderem jest Robert Gwiazdowski, prawnik i ekspert gospodarczy. - Żeby obywatele mogli się bogacić, państwo nie może im przeszkadzać, ja nie będę przeszkadzać - powiedział Gwiazdowski inaugurując działanie swojego ugrupowania.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ruch Roberta Gwiazdowskiego ma wystartować w wyborach do Parlamentu Europejskiego
Ruch Roberta Gwiazdowskiego ma wystartować w wyborach do Parlamentu Europejskiego (PAP, Fot: Rafał Guz)
d4gdcbl

- Polska może być Fair Play - podkreślał Gwiazdowski, do którego dołączyli bezpartyjni samorządowcy z całej Polski, eksperci i działacze organizacji pozarządowych.

Co ma do zaoferowania? W programie nowej partii jest m.in. likwidacja ZUS-u w obecnej postaci oraz podatków CIT i PIT. A także: wyższe płace, decentralizacja i deglomeracja, silna Polska w Unii Europejskiej czy wprowadzenie 460 okręgów jednomandatowych.

Przedstawiciele ruchu mają wystartować w majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego. Zgodnie z zapowiedziami Gwiazdowskiego, nie będzie wśród nich polityków.

d4gdcbl

- Polska musi być bogata. Żeby była bogata, musi mieć bogatych obywateli. Żeby obywatele mogli się bogacić, państwo nie może im przeszkadzać, ja nie będę przeszkadzać - zapewniał dzisiaj Gwiazdowski.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4gdcbl

Podziel się opinią

Share

d4gdcbl

d4gdcbl
Więcej tematów