Trwa ładowanie...

Robert Sowa stracił program w TVP1. Decyzja sponsorów czy telewizji?

Robert Sowa nie będzie miał programu na antenie TVP1 - podał internetowy serwis miesięcznika "Press". Jak poinformował rzecznik prasowy TVP, decyzję podjął sponsor audycji, firma Prymat. Odmiennego zdania są jednak osoby zaangażowane produkcję "Przepisu dnia".
Share
Wejście do restauracji "Sowa i Przyjaciele"
Wejście do restauracji "Sowa i Przyjaciele"Źródło: WP.PL
d1moces

- Prowadzącego zmienił sponsor programu, firma Prymat. Było to jednak - jak nam wiadomo - związane ze zmianą profilu kulinarnego programu - mówił w rozmowie z "Press" Jacek Rakowiecki, rzecznik TVP. Słowa osoby pracującej przy programie przeczą oświadczeniu rzecznika. - Z tego co wiem, to decyzja anteny, a nie sponsora - mówił anonimowy informator dla "Press".

Firma Prymat nie skomentowała sprawy.

"Przepis dnia" emitowany był od poniedziałku do piątku o 19.20 od września ubiegłego roku. W czterominutowym segmencie Sowa prezentował dania kuchni polskiej i zagranicznej.

O Robercie Sowie zrobiło się głośno w związku z aferą podsłuchową, która wstrząsnęła polską sceną polityczną i rządem Donalda Tuska. Jego restauracja - Sowa i Przyjaciele - była miejscem, w którym nagrane zostały taśmy ujawnione przez tygodnik "Wprost". Wcześniej ceniony szef kuchni gotował m. in. reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Źródła: press.pl, WP.PL

d1moces

Podziel się opinią

Share
d1moces
d1moces
Więcej tematów