Trwa ładowanie...
d2bnhsq

Robert N. "Frog" spędził noc w areszcie. Będzie przesłuchiwany w poniedziałek

W niedzielę policja zatrzymała Roberta N., pseudonim "Frog", który tydzień temu urządził sobie rajd ulicami Warszawy. Jak powiedział Mariusz Sokołowski z Komendy Stołecznej Policji, po zatrzymaniu w okolicach Mielna Robert N. został przewieziony do Warszawy i spędził noc w areszcie. W poniedziałek ma być przesłuchiwany.

Share
d2bnhsq

Robert N. został zatrzymany na plaży w Mielnie w niedzielę ok. godz. 14.00 - podał portal TVN Warszawa. Znaleziono przy nim broń palną, kajdanki, kominiarkę i sprzęt do zatrzymywania samochodów. W tym samym czasie mundurowi przeszukiwali należące do niego mieszkanie w Krakowie. Znaleźli dokumentację finansową prowadzonej przez niego działalności gospodarczej.

Jego zatrzymanie nie jest związane z brawurową jazdą po Warszawie - powiedział Mariusz Sokołowski, rzecznik Komendanta Głównego Policji. Policjanci zatrzymali "Froga" w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstw o charakterze kryminalnym.

Sokołowski poinformował, że mężczyzna przed zatrzymaniem kilkukrotnie zmieniał miejsce pobytu, istniała też obawa, że ucieknie za granicę.

"Frog" spędził noc w warszawskim areszcie. W poniedziałek zostanie przesłuchany.

Na zamieszczonym w internecie filmie można zobaczyć szaleńczą jazdę białego sportowego bmw po Warszawie. Bmw M3 pędzi przez miasto, ścigając się jednocześnie z motocyklistami. Wielokrotnie jedzie pod prąd, skręca ze środkowego pasa i przeciska się na milimetry między samochodami.

d2bnhsq

Podziel się opinią

Share
d2bnhsq
d2bnhsq
Więcej tematów