WP

Reserved otworzył pierwszy sklep w Izraelu. Klienci czekali kilka godzin z własnymi krzesłami

Izrael. Nowy salon Reserved przyciągnął tłumy klientów. W kilka minut w wykupiono wszystko z wieszaków.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Reserved otworzył pierwszy sklep w Izraelu. Klienci czekali kilka godzin z własnymi krzesłami.
Reserved otworzył pierwszy sklep w Izraelu. Klienci czekali kilka godzin z własnymi krzesłami. (ONS.pl)
WP

Reserved - szokujące zachowanie klientów z Izraela

Reserved jest polską marką odzieżową, z siedzibą w Gdańsku. Sieć Reserved posiada 468 oddziałów na całym świecie. W środę – 15 sierpnia 2018 polska marka uruchomiła swój pierwszy sklep w Izraelu. Otwarcie salonu o powierzchni 800 metrów kwadratowych miało miejsce w centrum handlowym Ayalon Mall w mieście Ramat Gan i ku zaskoczeniu wszystkich przyciągnęło prawdziwe tłumy. Wielu klientów czekało przez kilka godziny w długiej, ustawionej pod sklepem kolejce. Czekający na otwarcie salonu przynieśli… własne krzesła. W wreszcie otwarto polski sklep, w salonie rozpoczął się prawdziwy, zakupowy szał. Klienci przepychali się krzycząc, byleby tylko dotrzeć do wieszaków z ubraniami. Ku zaskoczeniu obsługi w zaledwie kilka minut wykupili niemalże cały asortyment sklepu Reserved.

Reserved – co przyciągnęło klientów z Izraela?

WP

Pierwszy, co przyciągnęło klientów były atrakcyjne ceny odzieży oraz akcesoriów, niższe od oferowanych w innych sieciówkach (np. Zara). Dodatkowo atrakcyjny stał się również fakt, iż z okazji otwarcia salonu przygotowano wyjątkową promocję. Pierwsze 200 osób, które dokonały zakupów za ponad 200 nowych szekli izraelskich (ok 206 zł), otrzymywały w prezencie darmowe bilety lotnicze do Europy. Ubrania z wieszaków zniknęły tak szybko, że sprzedawcy byli zmuszeni tymczasowo zamknąć sklep.

Reserved w Izraelu – będą kolejne kolejki

Ayalon Mall to dopiero początek. W planach jest otwarcie kolejnego salonu Reserved w centrum handlowym Givatayim Mall w mieście Givatayim (koło Tel Awiwu). Jeszcze większe sklepy o średniej powierzchni 1500 metrów kwadratowych mają pojawić się w Hajfie, Tel Awiwie oraz Jerozolimie. Odpowiedzialną za rozwój sieci w tym kraju jest spółka H&O Fashion Chains (franczyzobiorca polskiej marki).

WP
Polub WP Wiadomości
WP
WP