Trwa ładowanie...
tvp

Redakcja serwisów Informacyjnych TAI ma nowego szefa

Krystian Kuczkowski został szefem redakcji serwisów informacyjnych Telewizyjnej Agencji Informacyjnej. Na razie jednak pełni jedynie obowiązki kierownika redakcji.

Share
Redakcja serwisów Informacyjnych TAI ma nowego szefa
Źródło: WP.PL
d3hniqc

Kanałem TVP Info kierował do 17 stycznia Grzegorz Pawełczyk wiceszef TAI, który - jak przypomina dziennik.pl - złożył rezygnację razem z Klaudiuszem Pobudzinem - ówczesnym szefem Telewizyjnej Agencji Informacyjnej. Teraz serwisami informacyjnymi TAI ma zarządzać Krystian Kuczkowski.

- Nie potwierdzam. Proszę się skontaktować z biurem prasowym lub poczekać na oficjalny komunikat - stwierdził Kuczkowski w rozmowie z portalem dziennik.pl, pytany o swoje nowe obowiązki.

Z ustalen portalu wynika, że władze telewizji nie maja na razie planów, by mianować Kuczkowskiego wicedyrektorem TAI. - Obserwujemy, jak sobie poradzi redaktor Kuczkowski pod nadzorem dyrektora Olechowskiego. Dalsze decyzje podejmiemy za jakiś czas - poinformował dziennik.pl prezes TVP Jacek Kurski.

Kuczkowski jest związany z TVP Info od 2008 roku. Był reporterem (przygotowywał materiały m.in z Jarosławem Olechowskim, obecnym szefem TAI) oraz asystentem wydawcy. Od trzech lat był wydawcą serwisów informacyjnych TVP Info.

Źródło: dziennik.pl, press.pl

d3hniqc

Podziel się opinią

Share
d3hniqc
d3hniqc
Więcej tematów