Trwa ładowanie...
d2k4m0c

Rafał Ziemkiewicz ostro do opozycji. "Świnie, łajdaki, mendy!"

Rafał Ziemkiewicz słynie z ostrych wypowiedzi i wyrazistych sądów. Tym razem od prawicowego publicysty dostało się Rafałowi Trzaskowskiemu i innym członkom opozycji, którzy zarzucają PiS faszyzm i zapędy totalitarne.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rafał Ziemkiewicz nie gryzł się w język
Rafał Ziemkiewicz nie gryzł się w język (PAP)
d2k4m0c

- Prekandydat Trzaskowski w przerwie między odwiedzaniem pszczół, oznajmił swoją strategię. Że nie będzie budował autostrad i parkingów, najpilniejszą potrzebą jest walka z faszyzmem. To wszystko to pretekst dla złamasów z Platformy żeby latać do Brukseli i skarżyć się, że faszyzm tu zagraża - proszę przesyłać nam wyrazy wsparcia dla Gersdorf bo my tu walczymy z faszyzmem. Co robić z ludźmi, którzy coś takiego robią. Te ich apele i łajdactwa spotykają się z przychylnością zachodu bo na to jest popyt - powiedział na antenie Telewizji Republika.

Ziemkiewicz podkreślił, że zarzuty opozycji są wyssane z palca. Postanowił również dać im "lekcję historii".

- Chcę powiedzieć głośno świniom, łajdakom i mendom z opozycji. Jedyne cechy wspólne obozu narodowego z faszyzmem były takie, że walczył z Niemcami - powiedział. Ziemkiewicz nazwał działania PO i reszty opozycji w tej kwestii "bezmiarem łajdactwa".

d2k4m0c

Zobacz także: Gawłowski po wyjściu z aresztu: stoję z otwartą przyłbicą, niczego się nie obawiam

Dostało się również Rafałowi Trzaskowskiemu, którego prawicowy publicysta nazwał "fujarą" - podobnie zresztą jak byłego prezydenta Bronisława Komorowskiego.

- On ma problem, bo był szefem kampanii Hanny Gronkiewicz-Waltz. Nie można się na jego miejscu nie odciąć od oczywistych przewałów. Draństwo jest za duże żeby się od niego nie odciąć, ale jak może się odciąć skoro kierował jej kampanią - analizował.

d2k4m0c

Źródło: Telewizja Republika

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Podziel się opinią

Share

d2k4m0c

d2k4m0c
d2k4m0c
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów