Trwa ładowanie...

Rafał Bochenek: Beata Szydło pracuje nie "na pełen zegarek"

Rzecznik rządu Rafał Bochenek powiedział, że premier Beata Szydło pracuje, choć nie „na pełen zegarek”. Według rzecznika, premier przegląda komentarze w internecie na temat swojego stanu zdrowia i „z niedowierzaniem przeciera oczy”.

Share
Rafał Bochenek: Beata Szydło pracuje nie "na pełen zegarek"
Źródło: WP
d3a2imi

- Wszelkie objawy i dolegliwości, które pojawiły się bezpośrednio po wypadku coraz bardziej ustępują, stan zdrowia pani premier się poprawia, zresztą ostatnio mieliśmy okazję wszyscy zobaczyć, jak to wygląda – powiedział Rafał Bochenek.

Dodał, że Beata Szydło przegląda w internecie komentarze na temat jej stanu zdrowia i z niedowierzaniem czasami przeciera oczy. - Naprawdę te komentarze, które pojawiały się i sugestie, jakoby miała uszkodzone określone organy, też części ciała, już czasami są komiczne i wręcz śmieszne - powiedział w środę na antenie TVN24.

d3a2imi

Rafał Bochenek zapewnił, że premier Beata Szydło jest na bieżąco informowana o tym, co się dzieje w przestrzeni publicznej i kwestiach politycznych. - Również dokumenty są na bieżąco dostarczane pani premier do szpitala, jeżeli są oczywiście jakieś pilne, pani minister Beata Kempa czuwa nad tym, aby wszystkie dokumenty, które mają być podpisane, były podpisane w odpowiednim terminie – zaznaczył rzecznik rządu.

- Także można powiedzieć, że premier też pracuje, może nie „na pełen zegarek”, bo też chcemy żeby trochę wypoczęła i ograniczamy możliwość kontaktu z ludźmi z zewnątrz, po to, żeby miała tę chwilę, aby trochę odpocząć i naładować akumulatory, ale z każdym dniem wszystko idzie w dobrym kierunku - podkreślił Rafał Bochenek.

d3a2imi

Podziel się opinią

Share
d3a2imi
d3a2imi
Więcej tematów