Trwa ładowanie...
dzzomru
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

PSL apeluje o poparcie Bronisława Komorowskiego w II turze wyborów prezydenckich

Władze PSL postanowiły zwrócić się do wyborców Stronnictwa, by w drugiej turze wyborów prezydenckich poparli ubiegającego się o reelekcję prezydenta Bronisław Komorowskiego - poinformował szef partii, wicepremier Janusz Piechociński.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
PSL apeluje o poparcie Bronisława Komorowskiego w II turze wyborów prezydenckich
(PAP, Fot: Radek Pietruszka)
dzzomru

- W drugie turze apelujemy do naszych sympatyków, członków, naszych wyborców o poparcie Bronisława Komorowskiego, reprezentanta tej samej rodziny ludowo-chrześcijańskiej w Parlamencie Europejskim - powiedział Piechociński dziennikarzom po wtorkowym posiedzeniu władz PSL.

Jak powiedział, Komorowski to "prezydent, który stabilizuje kraj wobec tej niepewności i wyzwań; człowiek, który wnosi wiele łagodności i spokoju do debaty". - Twierdzimy, że to jest bardzo dobry wybór - dodał.

Zobacz też: Na kogo zagłosują wyborcy Kukiza?

Na początku roku ludowcy rozważali poparcie Bronisława Komorowskiego, jednak ostatecznie pod koniec stycznia zdecydowali o wystawieniu jako własnego kandydata w wyborach prezydenckich wiceszefa PSL Adama Jarubasa. Polityka PSL poparło w niedzielnym głosowaniu 1,6 proc. wyborców.

W drugiej turze, która odbędzie się 24 maja, o głosy wyborców będą walczyć Andrzej Duda i Bronisław Komorowski.

dzzomru

Podziel się opinią

Share

dzzomru

dzzomru
Więcej tematów