Trwa ładowanie...
milion

Przypadkowo wygrał na loterii milion. Dwa razy jednego wieczoru...

Pewien mieszkaniec australijskiego Melbourne może mówić o niezwykłym szczęściu. Mężczyzna wziął udział w loterii Tattslotto, w której trafił główną wygraną. W roztargnieniu zapomniał, że wypełnił też drugi kupon… Jak się okazało - tymi samymi liczbami.

Share
Przypadkowo wygrał na loterii milion. Dwa razy jednego wieczoru...
Źródło: Shutterstock
d1yhn3t

Dla większości ludzi trafienie szóstki w Totka to marzenie życia. Podwójna wygrana nikomu nie mieści się zaś w głowie. Mimo wszystko szczęściarz z Melbourne chciał pozostać anonimowy. Jak podaje portal „Herald Sun”, 30-latek w trakcie jednego wieczoru dwukrotnie zgarnął kwotę 1,3 mln USD.

_ - Kiedy sprawdziłem swój kupon i zobaczyłem, że wszystkie liczby się zgadzają, padłem na łóżko i ze szczęścia aż dostałem drgawek!_ – powiedział zwycięzca loterii Tattslotto.

_ - Po godzinie, kiedy już trochę się uspokoiłem, przypomniało mi się, że przed losowaniem wypełniałem też inne kupony. Wtedy zobaczyłem, że niechcący zagrałem w tę samą grę dwa razy. Tymi samymi liczbami_ – dodał Australijczyk.

Multimilioner zdradził portalowi „Herald Sun” swoje plany na przyszłość. Mężczyzna zapowiedział, że wybuduje sobie dom, kupi auto marki Ferrari i weźmie urlop w pracy, by udać się w długą podróż. Jego marzeniem jest zobaczenie siedmiu cudów świata.

Ciekawe, ilu z was pobiegnie do kolektury po przeczytaniu tej historii!

Oprac.: Kamil Zajęcki

d1yhn3t

Podziel się opinią

Share
d1yhn3t
d1yhn3t
Więcej tematów