Trwa ładowanie...
dcpsg5f

Przerażająca zabawy nastolatków. Rzucali nim, pomalowali i ogolili głowę

Funkcjonariusze z Częstochowy opublikowali nagranie niebezpiecznej "zabawy" grupki nastolatków. Wstrząsające wideo ma być przestrogą dla rodziców, którzy nie mają pojęcia, jak ich dzieci spędzają wolne popołudnia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Niebezpieczna zabawa nastolatków.
Niebezpieczna zabawa nastolatków. (Policja)
dcpsg5f

Do zdarzenia miało dojść w ostatnią sobotę. Grupka nastolatków spotkała się w dzielnicy Północ w Częstochowie. Jeden z nastolatków spożywał specjalną, przyrządzoną przez siebie mieszankę składającą się z różnych alkoholi. Na nagraniu widać, że chłopak jest nietrzeźwy. W pewnym momencie przebywający w grupie 18-latek objął pijanego chłopaka w pasie i zrzucił go z murku. 16-latek spadł i stracił przytomność. Jego "znajomi" uznali tę sytuację za bardzo zabawną i ani myśleli o wzywaniu pomocy. Postanowili ogolić 16-latka i pomalować go mazakiem.

Funkcjonariusze nie informują, kto ostatecznie wezwał pomoc, ale na szczęście ratownicy zdążyli na czas. Nastolatek natychmiast trafił do szpitala. Tego samego wieczoru zatrzymano dwóch 18-latków. Jednemu z nich postawiono zarzuty narażenia życia i zdrowia oraz uszkodzenie ciała chłopaka. Drugiemu postawiono zarzut naruszenia nietykalności cielesnej o charakterze chuligańskim. W kolejnych dniach zatrzymano dwóch 16-latków, którym zarzuca się udział w ogoleniu chłopaka i pomalowaniu mu głowy mazakiem.

Pełnoletnim zatrzymanym grozi do 3 lat więzienia.

dcpsg5f

Podziel się opinią

Share

dcpsg5f

dcpsg5f
Więcej tematów