Trwa ładowanie...

Przemyśl: Rozpoczął się proces Jessiki i Sebastiana. Nastolatkowie zabili siekierą 38-latka

Przed Sądem Okręgowym w Przemyślu w województwie podkarpackim rozpoczął się proces 19-letniego Sebastiana K. i 18-letniej Jessiki N. Nastolatkowie oskarżeni zostali o zabójstwo 38-letniego mężczyzny. Oboje przyznali się do winy.

Share
Przemyśl: 17-letni Sebastian zabił mężczyznę siekierą. Pomagała mu nastoletnia Jessika. Rozpoczął się proces nastolatków
Przemyśl: 17-letni Sebastian zabił mężczyznę siekierą. Pomagała mu nastoletnia Jessika. Rozpoczął się proces nastolatków Źródło: PAP, fot: Darek Delmanowicz
d29ien2

Jak informuje "Super Express" w czwartek 10 września w Sądzie Okręgowym w Przemyślu rozpoczął się proces 19-letniego Sebastiana K. i 18-letniej Jessiki N. Mimo że oskarżeni nastolatkowie przyznali się do winy, to zgodzili się odpowiadać na pytania zadawane wyłącznie przez obrońców.

Podkarpackie: Nastolatkowie zabili siekierą sąsiada

Przypomnijmy, że do tragedii doszło w kwietniu 2019 r. w Słonnem koło Dubiecka (województwo podkarpackie). W trakcie imprezy alkoholowej, w domu konkubenta matki Jessiki, 38-letni Wojciech P. miał zaczepiać i obrażać nastolatkę. Mężczyzna przyszedł do nich w odwiedziny.

Rekonstrukcja rządu. PiS wymieni Ziobrę na Kosiniaka? Wicemarszałek oburzony

Między Wojciechem P. a Sebastianem K. doszło wówczas do bójki. Awantura zakończyła się zadaniem 36 ciosów siekierą w głowę ofiary. Uderzał 18-letni wówczas Sebastian, ale to Jessika podała mu siekierę i nakłaniała do dokonania zabójstwa. Nastolatkowie pozbyli się ciała, porzucając je w rowie w pobliżu domu rodziców ofiary. Zawieźli je tam taczkami.

d29ien2

Jessika N. i Sebastian K. poznali się w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym na Mazowszu.

Na czwartkowej rozprawie twarze Jessiki i Sebastiana nie zdradzały żadnych emocji. Unikali ponadto wzajemnych spojrzeń. - Żałuję, przepraszam rodzinę - mówili w sądzie. Obojgu grozi do 25 lat więzienia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło: "Super Express"

d29ien2

Podziel się opinią

Share
d29ien2
d29ien2
Więcej tematów