Trwa ładowanie...

Prowadzący w TVP Info żartował z teściowej Donalda Tuska. "Ona rządzi Platformą Obywatelską"

Donald Tusk w trakcie live chatu na Facebooku odczytał SMS-a od swojej teściowej, dotyczący zawieszenia dwóch członków PO - Borysa Budki i Tomasza Siemoniaka. Zdarzenie to komentowano na antenie TVP Info. - Ona rządzi Platformą Obywatelską, największą partią opozycyjną w kraju - ironizował prowadzący program.

Share
Donald Tusk odczytał w trakcie live chatu wiadomość od swojej teściowej ws. zawieszenia Budki i Siemoniaka
Donald Tusk odczytał w trakcie live chatu wiadomość od swojej teściowej ws. zawieszenia Budki i Siemoniaka Źródło: East News, fot: Jacek Domiński
d37x71j

Nie milkną echa sytuacji, która miała miejsce w trakcie live chatu Donalda Tuska na Facebooku. Lider Platformy Obywatelskiej odczytał na głos wiadomość SMS, którą otrzymał od swojej teściowej.

Dotyczyła ona zawieszenia dwóch posłów PO - Borysa Budki i Tomasza Siemoniaka - za udział w głośnej imprezie urodzinowej dziennikarza RMF FM Roberta Mazurka, podczas gdy w Sejmie trwało posiedzenie i przemawiał m.in. szef Najwyższej Izy Kontroli Marian Banaś. Na przyjęciu urodzinowym Mazurka obecni byli także czołowi politycy PiS.

Donald Tusk pokazał wiadomość od teściowej

"Donku, wiem, że masz kłopot ze swoimi ludźmi. Jestem po twojej stronie, nie powinni się tak zachować. Ale nie pozbywaj się ich, już i tak sporo ludzi z PO odeszło za twoich poprzedników. Teraz w PO każdy jest na wagę złota. Czasem człowiek w jakiejś chwili popełnia błąd, ale potem żałuje. To są pozytywne chłopaki, więcej takich głupot nie zrobią" - miała napisać w SMS-ie teściowa Donalda Tuska.

d37x71j

Po odczytaniu wiadomości przywódca PO dodał, że "ma świadomość, że ludzie popełniają błędy". - Ja też w życiu popełniałem wiele błędów, ale warto stosowne miary do tych zdarzeń stosować. Mam nadzieję, że to, co się zdarzyło, i moja reakcja, uczuli wszystkich w Platformie - stwierdził.

Na chwilę obecną Tomasz Siemoniak nie straci funkcji wiceprzewodniczącego PO, Borys Budka walczy o stanowisko szefa klubu parlamentarnego. Ma szansę je otrzymać, ale członkowie PO domagają się publicznych przeprosin.

SMS-y od teściowej Donalda Tuska. "Ona rządzi Platformą Obywatelską"

Sytuację tę komentowano w telewizji publicznej. Prowadzący program w TVP Info Adrian Klarenbach zwrócił się do gościa, Pawła Poncyljusza (PO), z pytaniem, "czy zna może teściową Donalda Tuska".

Prowadzący w TVP Info żartował z teściowej Donalda Tuska. "Ona rządzi PO"

- No to powinien pan poznać. Ona rządzi Platformą Obywatelską, największą partią opozycyjną w kraju - ironizował dziennikarz po usłyszeniu przeczącej odpowiedzi.

d37x71j

- Myślę, że te czytane wczoraj przez Donalda Tuska SMS-y mają tylko uspokoić całą sytuację i dać sygnał, że żadnych decyzji personalnych nie będzie - ripostował Paweł Poncyljusz.

"Polityk tej klasy nie czyta SMS-a od swojej teściowej przypadkiem"

- Ale teściowa uspokaja tych dwóch panów zawieszonych? - dopytywał prześmiewczo prowadzący program.

- Dobrze pan wie, że polityk tej klasy, lider chrześcijańskich demokratów w Europie, nie czyta SMS-a od swojej teściowej przypadkiem - odpowiedział Poncyljusz.

- Dziwnym trafem moja teściowa do mnie podczas programu pisać nie chce - skwitował Klarenbach.

d37x71j

Źródło: TVP Info

Przeczytaj także:

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d37x71j

Podziel się opinią

Share
d37x71j
d37x71j
Więcej tematów