Trwa ładowanie...
d3r22wq

"Protest przeciw wyborczej kpinie". W sobotę wrocławska manifestacja

W sobotę we Wrocławiu odbędzie się protest przeciwko pracy Państwowej Komisji Wyborczej. Uczestnicy będą domagać się powtórzenia wyborów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Protest przeciw wyborczej kpinie". W sobotę wrocławska manifestacja
(Facebook)
d3r22wq

"Protest przeciwko wyborczej kpinie - żądamy powtórzenia wyborów" - pod taką nazwą znajdziemy na Facebooku wydarzenie, które odbędzie się w najbliższą sobotę, 22 listopada, o godz. 14:00 na wrocławskim Rynku. Na stronie wydarzenia swój udział w proteście zadeklarowało do czwartkowego popołudnia już prawie 1,5 tys. osób.

- To, co robi PKW, to, co robią komisje - to co najmniej skandal! Jako Polacy nie możemy zgodzić się na takie postawienie sprawy - piszą na stronie wydarzenia organizatorzy.

Protestujący będą żądać ponownego przeprowadzenia wyborów samorządowych. Organizatorzy podkreślają, że sobotnia manifestacja będzie wydarzeniem ponadpartyjnym, nie mającym na celu agitacji za kimś lub przeciw komuś i przyjść na nią może każdy.

d3r22wq

Wsparcie dla inicjatywy wyraziły wrocławskie struktury Sojuszu Lewicy Demokratycznej, wrocławski oddział Kongresu Nowej Prawicy, wrocławski Ruch Narodowy, Młodzież Wszechpolska, stowarzyszenie KoLiber, Solidarni 2010, Solidarność Walcząca, Unia Polityki Realnej oraz Paweł Kukiz, ubiegający się o mandat radnego sejmiku województwa dolnośląskiego z list Bezpartyjnych Samorządowców - według najnowszych, wciąż nieoficjalnych danych - z powodzeniem.

d3r22wq

Podziel się opinią

Share
d3r22wq
d3r22wq
Więcej tematów