ycipk-qkg3rb

Prognoza pogody na dziś – środa 22 maja. Sprawdź prognozę pogody dla największych miast w Polsce

Prognoza pogody na dziś (środa 22 maja) dla kilku największych miast w Polsce. Sprawdzamy, jakiej pogody mogą spodziewać się mieszkańcy Warszawy, Krakowa, Wrocławia i Gdańska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Prognoza pogody na środę 22 maja. Deszczowa aura we Wrocławiu i Krakowie. Po południu i wieczorami możliwe burze.
Prognoza pogody na środę 22 maja. Deszczowa aura we Wrocławiu i Krakowie. Po południu i wieczorami możliwe burze. (PAP)
ycipk-qkg3rb

Prognoza pogody na dziś – Warszawa

Pogoda w Warszawie w środę przyniesie nieco niższą temperaturę. Słupki rtęci po raz pierwszy od kilku dni spadną poniżej 20 st. C. W środę na termometrach będzie można zobaczyć 15-18 st. C. Nieco większym wahaniom będzie ulegała temperatura odczuwalna. Rano wyniesie ona 11 st. C, a po południu wzrośnie do 16-17 st. C. Niższa temperatura rano będzie związana z nieco silniejszym wiatrem. Jego prędkość może wtedy osiągać 20 km/h. Po południu spadnie ona do 15 km/h. Przez cały dzień będzie pochmurnie. Po południu i wieczorem nad Warszawą mogą przejść burze.

Prognoza pogody na dziś – Kraków

ycipk-qkg3rb

Pogoda w Krakowie nie zachęci dziś do wychodzenia z domu. Przez cały dzień będą występowały przelotne opady deszczu, a wieczorem mogą pojawić się burze. Termometry w środę pokażą jedynie 14-15 st., a temperatura odczuwalna osiągnie 7-10 st. C. Uczucie chłodu będzie potęgował silny wiatr. Jego prędkość będzie dziś osiągać 18-22 km/h.

Prognoza pogody na dziś – Wrocław

Deszczowa pogoda utrzyma się dziś również nad Wrocławiem. Opadów należy spodziewać się przez cały dzień. W środę nie zachwyci również temperatura. Termometry pokażą dziś 16-17 st. C. Temperatura odczuwalna wyniesie 8-11 st. C. W ciągu dnia będzie wzrastała prędkość wiatru. Rano wyniesie ona 17 km/h, a po południu 22 km/h. Wieczorem może zagrzmieć.

Prognoza pogody na dziś – Gdańsk

ycipk-qkg3rb

W Gdańsku można spodziewać się dziś pogodnej aury. Umiarkowane zachmurzenie da nadzieję na krótkie przejaśnienia. W Gdańsku nie powinno dzisiaj padać. W środę nie zachwycą temperatury. Na termometrach będzie można zobaczyć 14-15 st. C. Podobne wartości przyjmie temperatura odczuwalna. Mieszkańcy Gdańska nie powinni dziś obawiać się wiatru. Jego prędkość przez większość dnia nie przekroczy 15 km/h. Dopiero późnym popołudniem wzrośnie do 20 km/h.

Polub WP Wiadomości
ycipk-qkg3rb
ycipk-qkg3rb