Trwa ładowanie...
Prognoza pogody na 2 lipca (+2 kolejne dni)
upał

Prognoza pogody na 2 lipca (+2 kolejne dni)

Pogoda w najbliższych dniach będzie nas rozpieszczać. Słońca nigdzie nie zabraknie, a temperatura poszybuje w górę. Jeśli jeszcze zastanawiacie się, kiedy wziąć urlop, to teraz jest najlepszy czas.

Share
d475pad

W czwartek aurę w naszym kraju kształtować będzie rozległy układ wysokiego ciśnienia znad Morza Bałtyckiego. Z kolei z południowego-zachodu napływać będą do nas ciepłe masy powietrza i w efekcie przez cały dzień w naszym kraju będzie pogodnie, słonecznie i bez opadów.

Możemy się też przygotować się na bezchmurne niebo, na którym mogą pojawić się pojedyncze, niegroźne chmury kłębiaste. Wszystko wskazuje na to, że będzie bardzo ciepło. Na przeważającym obszarze kraju termometry wskażą od 24 do 27 stopni. Jeszcze cieplej będzie na zachodzie i południowym-zachodzie Polski - tam nawet do 29 stopni we Wrocławiu.

Kolejne dni będą jeszcze gorętsze. W piątek termometry na zachodnich krańcach dobiją do 31 stopni. W sobotę słupki wskażą od 30 do 34 stopni. Pamiętajcie o okryciach głowy i okularach przeciwsłonecznych. A na plaży obowiązkowo posmarujcie się kremem, bo słońce będzie naprawdę mocno grzało.

d475pad

Podziel się opinią

Share
d475pad
d475pad
Więcej tematów