Trwa ładowanie...
Próba morderstwa w ośrodku pomocy społecznej. "Pozabijam Was"

Próba morderstwa w ośrodku pomocy społecznej. "Pozabijam Was"

Policjanci z komisariatu w Górze Kalwarii zatrzymali 28-letnią kobietę, która próbowała zadźgać nożem pracowników OPS-u.

Share
d280rt2

Do zdarzenia doszło kilka dni temu. Do ośrodka pomocy społecznej wtargnęła młoda, postawna kobieta z ostrym narzędziem w ręku. Początkowo wszczęła awanturę, krzyczała, że wszystkich pozabija i znieważyła pracującą tam kierowniczkę oraz jej współpracownicę. Zaraz potem rzuciła się do ataku i ugodziła nożem obydwie kobiety. Zaalarmowany przez personel patrol policyjny, zjawił się natychmiast. Policjanci podjęli akcję obezwładnienia agresywnej kobiety. Skuli ją w kajdanki i odwieźli na komendę.

Kierowniczka ośrodka z całego zdarzenia wyszła bez większego uszczerbku, odpowiednia pomoc medyczna została jej udzielona na miejscu. Gorszy los spotkał ugodzoną nożem w brzuch pracownicę, która została przewieziona do szpitala i jest pod stałą opieką lekarzy.

d280rt2

Okazało się, że kilka tygodni wcześniej na wniosek zaatakowanej urzędniczki, do ośrodka trafiła babcia Doroty J. Kobieta chciała się prawdopodobnie zemścić, za umieszczenie staruszki w ośrodku, gdyż dotychczas cała rodzina żyła z jej emerytury.

28-letnia nożowniczka została przesłuchana w prokuraturze i decyzją sądu zatrzymana w areszcie na okres trzech miesięcy. Za próbę zabójstwa grozi jej kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

d280rt2

Podziel się opinią

Share
d280rt2
d280rt2
Więcej tematów