Trwa ładowanie...
d3b4icu
d3b4icu
Informacja prasowa

Pro Building Expo – tajny agent Twojego Biznesu

Pro Building Expo to największe targi budowlane, narzędziowe i hydrauliczne w Polsce Północnej. Na terenie 9 hektarowego centrum rekreacyjnego w Stężycy spotka się 8000 przedstawicieli firm, by zapoznać się z ofertą ponad 200 wystawców m.in. z takich branż jak budowlana, wykończeniowa, narzędziowa, hydrauliczna, stolarska, odzieżowa i wielu innych.
Share
d3b4icu

Jeśli ktoś planuje rozwijać swój biznes, szuka nowych rozwiązań, technologii czy narzędzi to uczestnictwo w targach Pro Building Expo jest najlepszym rozwiązaniem. To niepowtarzalna okazja do nawiązania nowych relacji biznesowych.

W nietypowej wręcz piknikowej atmosferze prezentowane będą najnowsze produkty i usługi w branży. Będzie można skorzystać ze specjalnych cenowych ofert targowych i osobiście przetestować produkty na ekspozycjach liderów rynku. Będzie to czas na indywidualne, merytoryczne rozmowy, czas by przedstawić swoje potrzeby, wyrazić opinie i wspólnie z innymi fachowcami znaleźć najlepsze biznesowe rozwiązania.

Łącząc targi handlowe z rodzinnym piknikiem, organizatorzy zapraszają fachowców wszystkich branż wraz z osobami towarzyszącymi dla których przygotowano w miasteczku targowym strefę dla dzieci, strefę dla kobiet ,strefę motoryzacyjną, konkursy, wiele pokazów innych atrakcji.

11 i 12 czerwca warto spędzić weekend na Kaszubach, w Stężycy i połączyć rozwój własnego biznesu z rodzinnym piknikowaniem.

Pro Building Expo to targi, które wyznaczają nowe standardy biznesu!

http://probuildingexpo.pl/

d3b4icu

Podziel się opinią

Share
d3b4icu
d3b4icu
Więcej tematów