Trwa ładowanie...
d13j3du
IAR

Prezydent Rosji Władimir Putin porozmawia z Rosjanami

Dziś prezydent Rosji będzie odpowiadał na pytania współobywateli. Program telewizyjny pod nazwą „Linia specjalna z Władimirem Putinem” rozpocznie się o 11.00 według czasu obowiązującego w Polsce.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Prezydent Rosji Władimir Putin porozmawia z Rosjanami
(PAP/EPA, Fot: ALEXANDER ZEMLIANICHENKO/POOL)
d13j3du

To już 13 edycja „linii specjalnej”. Po raz pierwszy Władimir Putin zdecydował się na bezpośrednią rozmowę z Rosjanami w 2001 r. Przygotowania do programu, który pokażą największe stacje telewizyjne Federacji Rosyjskiej, trwały kilka tygodni. Rodacy gospodarza Kremla przekazują swoje pytania za pomocą wszystkich dostępnych środków komunikacji.

Rosjan najczęściej interesują kwestie związane z codziennym życiem, proszą także o załatwienie kwestii istotnych z punktu widzenia lokalnych wspólnot. Tradycyjnie, na początku kilkugodzinnego spotkania prezydenta Rosji ze współobywatelami padają również pytania dotyczącej polityki międzynarodowej. Ta część „linii specjalnej” adresowana jest do międzynarodowej opinii publicznej.

W tym roku należy spodziewać się, że prezydent sporo miejsca poświęci kwestiom związanym z historią II wojny światowej i 70 rocznicą zwycięstwa nad hitlerowskimi Niemcami.

d13j3du

Podziel się opinią

Share

d13j3du

d13j3du
Więcej tematów