Trwa ładowanie...
d1qch92

Prezydent Duda z niemowlęciem. "16. dziecko"

Prezydent Andrzej Duda wziął w sobotę udział w chrzcie Zuzanny Marii Nelec. To już 16. dziecko wielodzietnej rodziny z Przeciszowa koło Oświęcimia w woj. małopolskim.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Państwo Nelcowie zaprosili prezydenta, aby podziękować mu za wspieranie rodzin wielodzietnych
Państwo Nelcowie zaprosili prezydenta, aby podziękować mu za wspieranie rodzin wielodzietnych (PAP, Fot: Adam Guz)
d1qch92

Prezydent pochwalił się zdjęciem z dziewczynką na Twitterze. "Zuzia Nelec. 16 dziecko we wspaniałej rodzinie Państwa Nelców z Przeciszowa w Małopolsce" - napisał Andrzej Duda, a jego tweeta przez kilka godzin polubiły ponad 2 tys. internautów.

Jak podaje polskieradio.pl, rodzina Nelców zaprosiła prezydenta, żeby podziękować mu za aktywne działania na rzecz wspierania polityki prorodzinnej państwa. Była to też forma podziękowań za zaproszenie w czerwcu ub. roku Grażyny i Sławomiry Nelców z dziećmi do Pałacu Prezydenckiego na spotkanie ws. programu 500 plus.

d1qch92

W sobotniej uroczystości w Przeciszowie brała udział także była premier Beata Szydło, a ceremonii przewodniczył kard. Stanisław Dziwisz.

- Program 500 plus stał się prawdziwym błogosławieństwem dla ogromnej rzeszy rodzin, zwłaszcza wielodzietnych, wychowujących dzieci i borykających się z codziennymi trudnościami - powiedział hierarcha.

d1qch92

Podziel się opinią

Share

d1qch92

d1qch92
Więcej tematów