Trwa ładowanie...

Prezydent Duda z niemowlęciem. "16. dziecko"

Prezydent Andrzej Duda wziął w sobotę udział w chrzcie Zuzanny Marii Nelec. To już 16. dziecko wielodzietnej rodziny z Przeciszowa koło Oświęcimia w woj. małopolskim.

Prezydent Duda z niemowlęciem. "16. dziecko"Źródło: PAP, fot: Adam Guz
d20kveu
d20kveu

Prezydent pochwalił się zdjęciem z dziewczynką na Twitterze. "Zuzia Nelec. 16 dziecko we wspaniałej rodzinie Państwa Nelców z Przeciszowa w Małopolsce" - napisał Andrzej Duda, a jego tweeta przez kilka godzin polubiły ponad 2 tys. internautów.

Jak podaje polskieradio.pl, rodzina Nelców zaprosiła prezydenta, żeby podziękować mu za aktywne działania na rzecz wspierania polityki prorodzinnej państwa. Była to też forma podziękowań za zaproszenie w czerwcu ub. roku Grażyny i Sławomiry Nelców z dziećmi do Pałacu Prezydenckiego na spotkanie ws. programu 500 plus.

W sobotniej uroczystości w Przeciszowie brała udział także była premier Beata Szydło, a ceremonii przewodniczył kard. Stanisław Dziwisz.

- Program 500 plus stał się prawdziwym błogosławieństwem dla ogromnej rzeszy rodzin, zwłaszcza wielodzietnych, wychowujących dzieci i borykających się z codziennymi trudnościami - powiedział hierarcha.

d20kveu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d20kveu
Więcej tematów