Trwa ładowanie...
d3067ey
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Prezydent Bronisław Komorowski spotkał się z prezydentem Francji Francois Hollande'em

Prezydent Bronisław Komorowski spotkał się w Belwederze z prezydentem Francji Francois Hollande'em. Jak informował polski prezydent, tematami spotkania są: strategia UE po szczycie w Wilnie i przyszłość Partnerstwa Wschodniego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Prezydent Bronisław Komorowski spotkał się z prezydentem Francji Francois Hollande'em
(AFP, Fot: Miguel Medina)
d3067ey

Komorowski mówił w czwartek, że bardzo ważne jest, aby z prezydentem Hollande'em omówić dwustronne relacje i umocnić "dobre partnerstwo polsko-francuskie". Umocnić je także - podkreślił polski prezydent - "poprzez wspólnotę poglądów na przyszłość Partnerstwa Wschodniego ze szczególnym uwzględnieniem Ukrainy".

- Jestem przekonany, że w ramach tego partnerstwa polsko-francuskiego, temat i problem Partnerstwa Wschodniego zajmie istotną część rozmowy z prezydentem Francji - zaznaczył prezydent.

W piątek zakończył się szczyt Partnerstwa Wschodniego w Wilnie; wbrew wcześniejszym planom nie podpisano umowy o stowarzyszeniu UE-Ukraina.

d3067ey

Prezydent podkreślił w piątek po szczycie, że UE mówi jednym głosem, iż drzwi dla Ukrainy, jeśli chodzi o podpisanie umowy stowarzyszeniowej, są nadal otwarte. Komorowski przekonywał, że to ważne dla Polski, UE i Ukrainy.

Podziel się opinią

Share

d3067ey

d3067ey
d3067ey
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów