Trwa ładowanie...
d3ffty8

Prezydencka para składa życzenia babciom i dziadkom

Prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką złożyli życzenia polskim babciom i dziadkom. - Dziadkowie to nieoceniony skarb w życiu każdego dziecka - napisała para prezydencka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Prezydent wraz z małżonką złożyli życzenia babciom i dziadkom
Prezydent wraz z małżonką złożyli życzenia babciom i dziadkom (kancelaria prezydenta, Fot: Grzegorz Jakubowski)
d3ffty8

"Szczególna nić porozumienia i wyjątkowy autorytet sprawiają, że są Państwo często bohaterami dzieciństwa, powiernikami młodzieńczych tajemnic, życiowym punktem odniesienia. Dzięki Państwu najmłodsi rozumieją, że kolejne pokolenia potrzebują siebie nawzajem. Więź, którą podtrzymują Państwo z wnukami, oraz wsparcie niesione ich rodzicom to także nieoceniony wkład w proces wychowania" - można przeczytać w zaadresowanych do dziadków życzeniach, zamieszczonych na oficjalnej stronie Kancelarii Prezydenta.

"Ciepło i wyrozumiałość, umiejętność życzliwego wysłuchania, cenne rady oraz osobisty przykład tego, jak żyć w zgodzie z wartościami etycznymi i patriotycznymi, budują osobowość młodych ludzi i kształtują ich życiowe postawy" - podkreśla para prezydencka.

Z okazji świętowanego w niedzielę Dnia Babci oraz Dnia Dziadka, który obchodzić będziemy w poniedziałek, prezydencka para życzy im wszystkim radości i satysfakcji z relacji z wnukami oraz "pogody ducha, szczęścia i spokoju, wszelkiej pomyślności i dobrego zdrowia oraz wielu okazji do prawdziwego wytchnienia i odpoczynku, aby mogli Państwo cieszyć się życiem, realizować swoje plany i spełniać marzenia".

d3ffty8

Podziel się opinią

Share

d3ffty8

d3ffty8
Więcej tematów