Trwa ładowanie...
krystyna pawłowicz

"Prezes świątecznie odpoczywa". Krystyna Pawłowicz nie daje o sobie zapomnieć

Krystyna Pawłowicz wybrała swoją kolejną ofiarę. Ostatnio w jej facebookowych postach czytamy nie o Donaldzie Tusku, ale o Kornelu Morawieckim. Posłance Prawa i Sprawiedliwości nie podoba się, że "wszedł w rolę mentora rządu PIS i premiera". - Nasz lider od lat jest tylko jeden - przypomina.

Share
"Prezes świątecznie odpoczywa". Krystyna Pawłowicz nie daje o sobie zapomnieć
Źródło: Agencja Gazeta, fot: Przemek Wierzchowski
d2kli15

Święta Bożego Narodzenia czy Nowy Rok dla Pawłowicz nie były czasem odpoczynku od polityki. Na jej facebookowym profilu regularnie pojawiały się wpisy nawiązujące do sytuacji w Polsce. Posłanka nie byłaby też sobą, gdyby kogoś nie skrytykowała. Ostatnio obrywa się od niej Kornelowi Morawickiemu, liderowi Wolnych i Solidarnych, a prywatnie ojcu premiera Mateusza Morawieckiego.

Choć w najnowszym poście nazwała go "sympatycznym", jej celem nie było komplementowanie polityka.

"Prezes świątecznie odpoczywa, a 'Wolny i Solidarny' marszałek senior, szef poselskiego kilkuosobowego koła niepostrzeżenie objął w mediach władzę i rolę mentora rządu PIS i premiera" - napisała Pawłowicz. Jej zdaniem Morawiecki swymi opiniami odmiennymi od stanowiska partii rządzącej "niestety, świątecznie rozbija elektorat PIS" i "podważa zaufanie do niej we wszystkich możliwych mediach".

d2kli15

Posłanka upomniała przy tym Morawieckiego. "Panie Marszałku, naszym liderem jest prezes PIS, a nie - z należnym szacunkiem i sympatią - szef Koła „Wolni i Solidarni”. Nasz ider od lat jest tylko jeden..." - podkreśliła.

Według Pawłowicz wypowiedzi Morawieckiego nie są niewinne. "Po świętach będziemy musieli nadrabiać wyrządzone nam przez pana szkody..." - zaznaczyła.

"A kot prezesa bacznie się temu z okna przygląda..." - tym zdaniem zakończyła wpis.

Zobacz też: Pokłócili się o Pawłowicz

Czym podpadł Morawiecki?

Przypomnijmy, że Kornel Morawiecki od kiedy jego syn objął stanowisko szefa rządu, jeszcze bardziej uaktywnił się w mediach. Kontrowersje, w tym oburzenie Pawłowicz, wywołał swoją wypowiedzią dot. polityki migracyjnej - stwierdził.

Źródło: Facebook/WP

d2kli15

Podziel się opinią

Share
d2kli15
d2kli15
Więcej tematów