Trwa ładowanie...
d49waa0
IAR

Prezes Orlenu na taśmach. "Z Donaldem się spotykam i on: teraz to paliwo może być nawet po 7 zł"

"Wprost" opublikował nowe fragmenty rozmów polityków. Tym razem Paweł Graś z PO rozmawia z Jackiem Krawcem, prezesem Orlenu. Krawiec opowiada m.in. o tym, jak po wygranych wyborach w 2011 roku premier Donald Tusk miał mu powiedzieć: "paliwo może być nawet i po 7 zł".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Donald Tusk
Donald Tusk (WP.PL, Fot: Konrad Żelazowski)
d49waa0

Krawiec opowiada Grasiowi o kampanii wyborczej w 2011 roku, w której PiS często wskazywał na wysokie ceny paliw w Polsce.

Krawiec: 1/2 Jak była ta kampania 2011 r. i oni tam z cenami jechali cały czas, że paliwo po 6 zł PiS napierdalał.

— Cezary „Trotyl” Gmyz (@cezarygmyz) czerwiec 22, 2014

Po wygranych wyborach, podczas imprezy w sztabie wyborczym, Donald Tusk miał powiedzieć do Krawca: "teraz to paliwo może być nawet i po 7 zł".

d49waa0

2/2 No i jest ta impreza w Focusie, już wiadomo, że wygraliśmy.Z Donaldem się spotykam i on:Teraz, kurwa,to paliwo może być nawet i po 7 zł

— Cezary „Trotyl” Gmyz (@cezarygmyz) czerwiec 22, 2014

Na taśmach także wątek o Owsiaku

Nowy fragment opublikowanego przez "Wprost" nagrania rozmowy posła PO Pawła Grasia z Jackiem Krawcem. Mieli się spotkać w lutym w restauracji Sowa&Przyjaciele.

Graś i Krawiec mówili między innymi o planach obchodów rocznicy 4 czerwca 1989 roku. - Ta, bo 4 czerwca to obsadza rozumiem Bronek, te wszystkie obchody, jakichś tam koncert Rolling Stonesów chce według najnowszych moich informacji. Tylko kasy szukają oczywiście. To Owsiak organizuje, chce ściągnąć kasę od spółek (...), 30 baniek, nie? - mówi prezes Orlenu.

d49waa0

Graś i Krawiec rozmawiają też o ewentualnym kandydowaniu Donalda Tuska na stanowiska w Unii Europejskiej. - Ciężka decyzja, mówię, bardzo kusząca, bo to jednak idziesz w zupełnie inna orbitę, odseparowujesz się od tego wszystkiego, od tego syfu, (...), jesteś dużym misiem, odseparowujesz się od tego folkloru, od tego syfu - mówi Krawiec.

Rozmowa dotyczy też wyborów i ryzyka, że PO je przegra. "(...) przyjdą te oszołomy, k... i zrobią tu, k..., kocioł taki, że wszyscy będą mieli... wiesz" - mówi prezes Orlenu.

d49waa0

Podziel się opinią

Share

d49waa0

d49waa0
Więcej tematów