Trwa ładowanie...

Prezent na Walentynki. Najlepsze prezenty i podarki z okazji Walentynek

Już wkrótce będziemy obchodzić Walentynki. Zakochani chcą zaimponować swojej partnerce/swojemu partnerowi różnymi prezentami. Poniżej podajemy kilka pomysłów i rozwiązań na prezent dla swojej drugiej połówki na Walentynki.

Share
Prezent na Walentynki. Najlepsze prezenty i podarki z okazji Walentynek
Źródło: 123RF
d17q0ku

Prezenty na Walentynki

Najprostszym prezentem na Walentynki, ale wyrażającym bardzo dużo, mogą być czekoladki (najlepiej ulubione tej drugiej osoby). Dla kobiet świetny będzie bukiet czerwonych róż. Dość popularne prezenty, ale wymowne i piękne.

Można też pójść w stronę czegoś własnoręcznie robionego, jeśli mamy na to siły i pomysł - albo zrobić jakąś ozdobę do mieszkania lub coś praktycznego.

Inną opcją walentynkowego prezentu jest kupienie czegoś materialnego, jak maskotka, ulubiona książka, płyta ulubionego artysty (CD lub winylowa), odzież, biżuteria (pierścionki, naszyjniki, bransoletki, kolczyki). Ceny są zależne od produktu, ale na taki prezent wydamy co najmniej kilkadziesiąt złotych.

d17q0ku

Prezent na Walentynki - wieczór we dwoje

Kolejną opcją jest organizacja wspólnego wieczoru, np. romantyczna kolacja w eleganckiej restauracji, jeżeli cenimy sobie spokój i kulturę. Możemy też kupić bilety na seans w kinie, spektakl w teatrze, do opery albo do filharmonii. Jeżeli preferujemy aktywniejsze spędzenie wieczoru, można zorganizować wyjście na koncert, do escape roomu lub miejsca z aktywnością sportową, np. parku trampolin. Złym pomysłem nie będzie organizacja spokojnego wieczoru w domu we dwoje. Wszystko zależy od naszej pomysłowości i kreatywności.

Tak naprawdę każdy prezent będzie przyjemnym i miłym gestem, wyrazem miłości do drugiej osoby. Cena nie musi odgrywać najważniejszej roli, bowiem prezenty na Walentynki mają dużą wartość emocjonalną.

d17q0ku

Podziel się opinią

Share
d17q0ku
d17q0ku
Więcej tematów