Trwa ładowanie...
d85r8um

Prawo i Sprawiedliwość we współpracy z klubami "Gazety Polskiej" zorganizuje marsz 10 kwietnia

• Kluby "GP" we współpracy z PiS zorganizują marsz w 6. rocznicę katastrofy w Smoleńsku • Cezary Gmyz napisał na Twitterze, że marsz odbędzie się pod hasłem: "Marsz MIliona" • Szef klubów "Gazety Polskiej": na razie nie mamy oficjalnej nazwy
Share
"Marsz Pamięci" odbywający się po miesięcznicy smoleńskiej
"Marsz Pamięci" odbywający się po miesięcznicy smoleńskiejŹródło: PAP, Fot: Jakub Kamiński
d85r8um

W rozmowie z Wirtualną Polską Ryszard Kapuściński, szef klubów "Gazety Polskiej", zapowiedział, że 10 kwietnia - jak co roku - będzie obchodzona rocznica tragedii smoleńskiej. - Kluby "Gazety Polskiej" współpracują w tej kwestii z Prawem i Sprawiedliwością. Będzie podobnie jak w ubiegłych latach, będą wystawy, koncerty, przemówienia pod Pałacem Prezydenckim - mówi Kapuściński.

Na tegoroczne obchody przewidziano także marsz, którzy przejdzie ulicami Warszawy. Jak mówi Kapuściński, już w tej chwili wydarzenie cieszy się sporym zainteresowaniem. - Dzwoni do nas tyle osób, wysyła maile, że to będzie duża sprawa. Na pewno większa niż w ostatnim roku, większa niż przez ostatnie pięć lat - ocenia.

Informacja o marszu pojawiła się w sobotę, pisał o niej Cezary Gmyz na Twitterze:

W związku z tym wpisem w sieci pisze się o #MarszuMiliona, choć szef klubów "GP" dementuje informację o nazwie marszu. - To Gmyz napisał coś takiego, ja oficjalnie nie wiem, że to będzie nosiło nazwę "Marszu Miliona" - mówi.

d85r8um

Podziel się opinią

Share
d85r8um
d85r8um
Więcej tematów