Trwa ładowanie...

Pracownik komórki antyterrorystycznej woził w bagażniku tajne dokumenty. Ktoś je ukradł

Przez lekkomyślne zachowanie oficera tajne dokumenty londyńskiej policji trafiły w niepowołane ręce. Mężczyzna co najmniej przez tydzień woził je w bagażniku swojego samochodu i w końcu ktoś je ukradł.
Share
Ktoś włamał się do samochodu i ukradł teczkę
Ktoś włamał się do samochodu i ukradł teczkę Źródło: Fotolia, Fot: Kadmy
d28pd7u

Nadinspektor Marcus Beale, który należy do komórki antyterrorystycznej Scotland Yardu, woził teczkę z dokumentami w bagażniku swojego samochodu. W tym czasie wyjeżdżał na wycieczki za miasto oraz zostawiał samochód na parkingach przed supermarketami i pubami. Nie dosyć, że tajne dokumenty zostały skradzione, to jeszcze nie wiadomo kiedy.

W teczce znajdowały się akta dotyczące działań antyterrorystycznych w Wielkiej Brytanii. Wszystkie osoby, które miały do nich dostęp były zobowiązane nie wynosić ich poza budynek Scotland Yardu.

Nadinspektor Marcus Beale to jeden z najwyższych rangą oficerów londyńskiej policji. Jego współpracownicy początkowo nie mogli uwierzyć w to, co się stało, ponieważ oficer do tej pory cieszył się nienaganną reputacją.

Oficer prawdopodobnie zostanie dyscyplinarnie zwolniony z pracy. Konsekwencje mocno odbiją się na jego życiu zawodowym, ponieważ mężczyzna ma 54 lata i niedługo miał odejść na emeryturę.

d28pd7u

Podziel się opinią

Share
d28pd7u
d28pd7u
Więcej tematów