Trwa ładowanie...
d17aw2q

Pracownicy TVP Info mogą słono zapłacić za ten obrazek. Pokazali przysypiającą Szydło

W wtorek Andrzej Duda wygłosił orędzie skierowane do Zgromadzenia Narodowego. Prezydent z dużym zaangażowaniem przedstawiał sylwetkę Józefa Piłsudskiego, ale jak widać nie wszyscy byli zaciekawieni lekcją historii. Kamera TVP Info pokazała moment, gdy premier Beata Szydło delikatnie przymykała oczy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kamery uchwyciły przysypiającą Beatę Szydło w trakcie prezydenckiego orędzia
Kamery uchwyciły przysypiającą Beatę Szydło w trakcie prezydenckiego orędzia (Twitter/ Tomasz Dereszyński)
d17aw2q

Przymknięcie oczu w trakcie tego typu wystąpień to częste zjawisko wśród polityków i raczej nikogo już nie dziwi, ale pokazanie tego przez prorządową stację TVP Info jest już sporym zaskoczeniem.

"Oddajemy hołd marszałkowi" - powiedział Duda w swoim orędziu przygotowanym z okazji 150 rocznicy urodzin Piłsudskiego. Prezydent mówił nie tylko o nim, ale też o Dmowskim. Podkreślił, ze ich diagnozy dotyczące Polski nie straciły na aktualności. Cytował też słowa Lecha Kaczyńskiego. Premier Szydło była obecna na sali i starała się słuchać tego, co mówiła głowa państwa, ale jak widać przyszedł moment, w którym pozwoliła sobie na delikatne rozluźnienie. Zresztą każdy kto uważnie śledził transmisję z Sejmu, to widział, że nie tylko jej się to dzisiaj przydarzyło.

d17aw2q

Podziel się opinią

Share
d17aw2q
d17aw2q
Więcej tematów