Trwa ładowanie...
poznań

Poznań: napadł na 13-latkę. Poszukuje go policja

Znasz tego człowieka? Ponad dwa miesiące temu napadł na 13-letnia dziewczynkę w Poznaniu. Napaść - jak informują policjanci - miała podłoże seksualne.

Share
Poznań: napadł na 13-latkę. Poszukuje go policja
Źródło: KMP w Poznaniu
d4g0eup

Mężczyzna napadł 13-latkę 18 maja ok. godz. 17.30 w lasku przy ul. Lechickiej w Poznaniu, na wysokości przejścia dla pieszych przy zajezdni autobusowej na os. Wichrowe Wzgórza.

Napastnik najpierw zaczepił dziewczynkę potem ja uderzył. - Napaść miała podłoże seksualne - informuje Maciej Święcichowski z poznańskiej policji.

d4g0eup

Poszukiwany mężczyzna ma około 40 lat, jest wysoki - ma 190-195 cm wzrostu, jest normalnej budowy ciała. Ma brązowo-szare włosy, bardzo wąskie usta, nos z widocznymi śladami po złamaniu, niski głos.

W dniu zdarzenia był ubrany w koszulkę koloru czerwonego z białymi napisami w języku angielskim, spodnie dresowe koloru ciemnoniebieskiego i ciemne, sportowe buty.

Zobacz, ile kosztuje nadmierna prędkość

Policjanci proszą osoby, które rozpoznają tego człowieka lub mogą udzielić o nim jakichkolwiek informacji, o kontakt pod numerami telefonów 61 84 14611 lub 997 czynnymi całą dobę.

Kilka dni temu poznańscy policjanci prosili o pomoc w ustaleniu tożsamości rowerzysty, który napadł na starszą kobietę. Atak uwieczniła kamera monitoringu. Dzięki informacjom poznaniaków mężczyznę udało się zidentyfikować i zatrzymać już następnego dnia.

d4g0eup

Podziel się opinią

Share
d4g0eup
d4g0eup
Więcej tematów