Trwa ładowanie...

Powstał nowy serwis z ogłoszeniami o pracę. Rekrutuj za darmo i bez CV.

Rekrutacja pracowników to proces, który z reguły nie jest lubiany przez pracodawców. Wynika to głównie z faktu, że nie mają oni czasu na tworzenie ofert pracy oraz przeglądanie setek niespełniających wymogów kandydatur. Problem ten zauważyli twórcy nowego serwisu z ogłoszeniami o pracę Dryg.pl, który pozwala rekrutować szybko, za darmo i bez CV. Co jeszcze wyróżnia platformę na tle konkurencji? Dlaczego warto rekrutować pracowników na Dryg.pl? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdują się w niniejszym artykule.

Artykuł sponsorowany
Powstał nowy serwis z ogłoszeniami o pracę. Rekrutuj za darmo i bez CV. Powstał nowy serwis z ogłoszeniami o pracę. Rekrutuj za darmo i bez CV. Źródło: materiały partnera
d33zvxc
d33zvxc

Kto może skorzystać z serwisu Dryg.pl?

Serwis Dryg.pl dedykowany jest w tej chwili mieszkańcom województwa pomorskiego i powstał z myślą zarówno o osobach poszukujących pracy, jak i pracodawcach, którzy pragną efektywniej i szybciej rekrutować nowych pracowników. W obu przypadkach oferowane użytkownikom funkcje stanowią rozwiązania dla problemów, z którymi od lat zmagają się firmy rekrutujące pracowników oraz kandydaci do pracy. Takie podejście pozwoliło stworzyć serwis, którego główne zasady funkcjonowania różnią się od standardowych rozwiązań, a co za tym idzie proces rekrutacji jest szybszy i wygodniejszy.

Problemy związane z rekrutacją pracowników

Istnieje wiele czynników, które powoduje, że rekrutacja bywa uciążliwa, a jej skuteczność pozostawia wiele do życzenia. Występują one zarówno po stronie pracodawców, jak i kandydatów do pracy. Aby je poznać twórcy Dryg.pl przeanalizowali dokładnie, jak wyglądają procesy rekrutacyjne oferowane przez funkcjonujące od lat serwisy z ogłoszeniami o pracę.

Powstał nowy serwis z ogłoszeniami o pracę. Rekrutuj za darmo i bez CV. Materiały prasowe
Powstał nowy serwis z ogłoszeniami o pracę. Rekrutuj za darmo i bez CV. Źródło: Materiały prasowe

W przypadku pracodawców zazwyczaj należy zacząć od założenia konta w serwisie. Następnie trzeba stworzyć ofertę pracy, która przyciągnie odpowiednich kandydatów, co pozwoli wybrać właściwą osobę. Wielu pracodawców uważa już nawet ten etap za bardzo uciążliwy.

d33zvxc

Ograniczenia dotyczą również osób szukających pracy. Na czym polegają? Większość funkcjonujących w Internecie portali z ogłoszeniami o pracę wymaga od aplikujących kandydatów podania adresu e-mail oraz załączenia dokumentów rekrutacyjnych, takich jak CV, czy list motywacyjny. A przecież wśród osób szukających pracy są też takie, które nie korzystają z własnego maila i nie posiadają CV w wersji elektronicznej. Zazwyczaj kandydują one na stanowiska, związane z pracą fizyczną, gdzie sami pracodawcy nie potrzebują od nich rozbudowanego CV. Serwisy ogłoszeniowe jednak wymagają jego załączenia w celu skutecznego wysłania aplikacji. Inną kwestią, która irytuje osoby biorące udział w rekrutacjach jest brak informacji zwrotnej odnośnie przesłanych aplikacji. 

Dryg.pl - nowa jakość wśród serwisów z ogłoszeniami o pracę

Opisane w poprzednim akapicie ograniczenia w prowadzeniu skutecznej rekrutacji oraz efektywnym poszukiwaniu pracy rozwiązuje nowo powstały serwis ogłoszeniowy Dryg.pl. Został on stworzony w celu przyspieszenia procesu rekrutacji, dlatego zarówno dodanie oferty, jak i aplikacja na konkretne stanowisko trwa jedynie kilka minut. Potwierdzają to słowa Katarzyny Szmaglińskiej, Specjalisty ds. komunikacji w Dryg.pl, która mówi:

Naszą misją jest usprawnienie procesu rekrutacji w sektorze pracy fachowej i fizycznej.

Twórcy portalu zadbali również o to, by jak najbardziej uprościć wszystkie wymagane czynności oraz ograniczyć ich ilość. Przykładem może być chociażby rejestracja w serwisie, do której wymagany jest jedynie numer telefonu i hasło.

Powstał nowy serwis z ogłoszeniami o pracę. Rekrutuj za darmo i bez CV. materiały partnera
Powstał nowy serwis z ogłoszeniami o pracę. Rekrutuj za darmo i bez CV. Źródło: materiały partnera

Co odróżnia platformę Dryg.pl od konkurencji?

W polskim Internecie funkcjonuje wiele serwisów z ogłoszeniami o pracę, wśród których znaleźć można zarówno portale lokalne, jak i ogólnokrajowe. Są to również serwisy branżowe, które umożliwiają prowadzenie rekrutacji i szukanie pracy wyłącznie w konkretnych zawodach. Czym na ich tle wyróżnia się Dryg.pl? Przede wszystkim innowacyjnością oraz odmiennym podejściem do procesów rekrutacyjnych, co przejawia się poprzez:

 • darmowe publikowanie ogłoszeń - serwis umożliwia bezpłatne rekrutowanie nowych pracowników, a opłaty są pobierane jedynie w przypadku chęci dodatkowego wyróżnienia ogłoszenia;
 • automatyczne generowanie ofert - opis oferty powstaje na podstawie odpowiedzi na pytania zadane pracodawcy;
 • zachęcanie do rezygnacji z dokumentów rekrutacyjnych - kandydaci aplikujący na stanowisko odpowiadają na konkretne pytania, co sprawia że CV nie jest potrzebne, a pracodawca otrzymuje sprecyzowane informacje;
 • aplikację mobilną Dryg.pl - serwis jest dostępny zarówno przez stronę internetową, jak i aplikację mobilną, co pozwala na wygodne dodawanie ogłoszeń i wysyłanie aplikacji na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu.
d33zvxc

Jak szybko znaleźć pracownika z Dryg.pl?

Znalezienie pracownika poprzez serwis Dryg.pl jest tak samo proste, jak hasło reklamowe platformy: Masz dryg, masz pracownika! Pierwszym krokiem jest założenie bezpłatnego konta w serwisie, co można zrobić w 60 sekund, podając jedynie imię i nazwisko oraz numer telefonu. Samo dodanie ogłoszenia również jest darmowe i błyskawiczne. Wystarczy wybrać odpowiednią kategorię (jest ich 20) i odpowiedzieć na kilka prostych pytań, co pozwoli platformie ustalić kogo dokładnie szukasz. Sam opis oferty zostanie wygenerowany automatycznie, co pozwala oszczędzić czas (cały proces zajmuje kilka minut) i mieć pewność, że zawarte zostaną w nim wszystkie niezbędne informacje. Na tym etapie pozostaje już tylko czekać na zgłoszenia kandydatów.

Publikując atrakcyjną ofertę pracy pracodawca może mieć pewność, że odpowie na nią wielu kandydatów. Z reguły jednak nie wszyscy spełniają wymagania, co sprawia że przejrzenie licznych kandydatur i odsianie ziarna od plew zajmuje wiele czasu. Problem ten rozwiązuje platforma Dryg.pl, która pozwala jednym kliknięciem wyfiltrować kandydatów spełniających oczekiwania. Co więcej, pracodawca może skontaktować się z nimi przez wewnętrzny czat, a co za tym idzie nie ujawniać swojego prywatnego numeru telefonu.

Powstał nowy serwis z ogłoszeniami o pracę. Rekrutuj za darmo i bez CV. materiały partnera
Powstał nowy serwis z ogłoszeniami o pracę. Rekrutuj za darmo i bez CV. Źródło: materiały partnera

Jak skutecznie szukać pracy z Dryg.pl?

Większość pracowników fizycznych nie korzysta regularnie z e-maila oraz nie posiada odpowiednich dokumentów rekrutacyjnych (CV, list motywacyjny), co stwarza problemy przy poszukiwaniach pracy w Internecie. Nie stanowi to jednak problemu w przypadku korzystania z serwisu Dryg.pl, ponieważ umożliwia on rekrutowanie bez CV. Podobnie jak w przypadku pracodawców, kandydat na dane stanowisko odpowiada jedynie na zestaw pytań, poprzez które się przedstawia oraz opisuje swoje doświadczenie i umiejętności. Kwestionariusz jest tak skonstruowany, by jego wypełnienie zajęło nie więcej niż kilka minut, a jednocześnie pozwoliło pracodawcy uzyskać wszystkie informacje niezbędne do podjęcia decyzji o zatrudnieniu konkretnego kandydata. Co więcej, użytkownik platformy jest również każdorazowo informowany o zakończeniu rekrutacji, w której uczestniczył. Poszukiwania pracy są dzięki temu wygodniejsze oraz bardziej świadome.

d33zvxc

Dryg.pl - większość ofert zawiera informacje o wynagrodzeniu

Jak już wspomniano platforma Dryg.pl to nowa jakość wśród tego typu serwisów. Skorzystanie z niej pozwala przyspieszyć oraz zwiększyć efektywność procesów rekrutacyjnych. Dlatego też serwis zachęca pracodawców do podawania jak największej liczby informacji o zatrudnieniu na danym stanowisku, m.in. wynagrodzenie, rodzaj umowy, itp. Dzięki temu osoby poszukujący pracę mają możliwość filtrowania ogłoszeń i przeglądania tylko tych, które spełniają ich oczekiwania pod względem płacy, formy zatrudnienia, czy oferowanych benefitów. Większość pracodawców rozumie tę potrzebę, co sprawia że większość ogłoszeń w serwisie zawiera informacje o oferowanym wynagrodzeniu na rękę.

Jakie korzyści oferuje serwis z ogłoszeniami o pracę Dryg.pl?

Powstanie serwisu z ogłoszeniami o pracę Dryg.pl sprawia, że zarówno pracodawcy, jak i osoby szukające pracy na terenie województwa pomorskiego mogą odnieść korzyści z rekrutacji przy jego użyciu. W przypadku pracodawców najważniejsze zalety to:

 • oszczędność czasu - błyskawiczna rejestracja, automatyczne generowanie ofert oraz wygodne filtrowanie zgłoszeń spełniających kryteria pozwala zdecydowanie przyspieszyć rekrutację, a co za tym idzie oszczędzić sporo czasu. Atutem jest również aplikacja mobilna, która pozwala korzystać z serwisu praktycznie wszędzie;
 • oszczędność pieniędzy - publikowanie ofert w serwisie Dryg.pl jest bezpłatne, co jest ważne szczególnie dla firm, które dużo i często rekrutują;
 • możliwość dotarcia do większej liczby potencjalnych pracowników - serwis Dryg.pl umożliwia wzięcie udziału w rekrutacji bez e-maila i CV, co sprawia, że jej uczestnikami mogą być wszyscy praktycznie wszyscy pracownicy fizyczni;
Powstał nowy serwis z ogłoszeniami o pracę. Rekrutuj za darmo i bez CV. materiały partnera
Powstał nowy serwis z ogłoszeniami o pracę. Rekrutuj za darmo i bez CV. Źródło: materiały partnera


W przypadku osób szukających pracy korzyści wynikające z serwisu Dryg.pl wyglądają następująco:

 • banalna rejestracja – serwis nie wymaga posiadania adresu e-mail;
 • możliwość wzięcia udziału w rekrutacji bez CV - jest to szczególnie ważne, ponieważ większość pracowników fizycznych nie posiada dokumentów rekrutacyjnych lub nie może wykazać się udokumentowanym doświadczeniem;
 • możliwość kontaktu z pracodawcą bezpośrednio przez aplikację - wszystkie wiadomości od pracodawców lądują w jednym miejscu;
 • gwarancja uzyskania informacji zwrotnej - platforma każdorazowo informuje uczestnika rekrutacji o jej zakończeniu;
 • wygodne filtrowanie - obsługa serwisu jest intuicyjna i pozwala wygodnie filtrować dostępne oferty m.in. według oferowanego wynagrodzenia, rodzaju zatrudnienia, wymaganych umiejętności, czy posiadanego doświadczenia.

Dryg.pl to nowoczesny serwis z ogłoszeniami o pracę dla fachowców i pracowników fizycznych. Jego funkcjonalności pozwalają uprościć oraz przyspieszyć procesy rekrutacyjne, co dotyczy zarówno rekrutowania nowych pracowników, jak i szukania pracy. Platforma umożliwia rekrutację bez CV, a jej hasło przewodnie brzmi: Masz dryg, masz pracę. Masz dryg, masz pracownika. Nie zwlekaj, tylko samodzielnie przekonaj się o możliwościach serwisu.

Artykuł sponsorowany
d33zvxc

WP Wiadomości na:

d33zvxc
Więcej tematów