Trwa ładowanie...

Powraca Zimowy Narodowy. "Pół miliona gości w ubiegłym sezonie"

Po raz trzeci na płycie PGE Narodowego powstanie Zimowe Miasteczko - największe lodowisko w Polsce. Ponad 5 tysięcy m2 lodu, 3 lodowiska, zaskakująca górka lodowa i nowość - tor do eisstocka, austriackiej odmiany curlingu.

Share
Powraca Zimowy Narodowy. "Pół miliona gości w ubiegłym sezonie"
Źródło: WawaLove.pl
d469c2l

Dla fanów rolek, desek i longboardów organizatorzy przygotowali największy w stolicy kryty skatepark. Również w tym sezonie Zimowy Narodowy będzie gościł najlepszych łyżwiarzy figurowych na świecie, którzy wystąpią w rewii finałowej.

Zimowy Narodowy to wyjątkowo atrakcyjne miejsce w stolicy. Tylko w ubiegłym sezonie z oferty Zimowego Miasteczka skorzystało ponad pół miliona gości.

- Również w tym roku przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, które z pewnością wywołają niezapomniane, pozytywnie emocje. Goście będą mogli skorzystać z aktywności, które cieszyły się dużą popularnością w ubiegłym sezonie, jak również spróbować czegoś nowego, jak choćby gry w eisstocka, austriacką odmianę curlingu. Z myślą o fanach łyżwiarstwa figurowego przygotowujemy niezwykłe widowisko z udziałem najlepszych łyżwiarzy międzynarodowych, które odbędzie się na finał Zimowego Narodowego - mówi Katarzyna Ziemska, CEO Testa Communications.

W ramach Zimowego Narodowego już po raz drugi odbędzie się także "Warszawski Jarmark Świąteczny". Stanie przy bramie głównej nr 2, przed PGE Narodowym już 28 listopada i korzystać będziemy mogli z niego aż do do 24 grudnia.

Zimowym Narodowym będziemy mogli cieszyć się do końca lutego 2016.

d469c2l

Podziel się opinią

Share
d469c2l
d469c2l
Więcej tematów