Trwa ładowanie...
d3tofds

Poszukiwania zegarka z autografem Kubicy. Właściciel zostawił go w galerii

Biżuteria z wygrawerowanym autografem ulubionego sportowca, to z pewnością niemała gratka dla każdego fana. W toalecie jednej z galerii handlowych w Elblągu mężczyzna zostawił zegarek warty 4 tysiące złotych z uwiecznionym na nim podpisem Roberta Kubicy. Teraz policja publikuje nagranie z monitoringu i prosi o pomoc.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policja poszukuje mężczyzny, który ukradł zegarek z autografem Roberta Kubicy
Policja poszukuje mężczyzny, który ukradł zegarek z autografem Roberta Kubicy (Policja Elbląg)
d3tofds

Mężczyzna przed myciem rąk zdjął zegarek i pozostawił go na toaletce. Później szybko wyszedł i zapomniał go zabrać. Gdy zorientował się o zgubie i wrócił do toalety zegarka już nie było. Kamery zamontowane na terenie galerii zarejestrowały innego mężczyznę, który znalazł biżuterię i ją zabrał.
Do zdarzenia doszło 21 października około godziny 16 w Centrum Handlowym Ogrody w Elblągu, ale policja dopiero dzisiaj zdecydowała się podać informację do publicznej wiadomości.

Zaginiony srebrny zegarek z czarnym cyferblatem i czerwoną oprawą wokół niego oraz grawerem Roberta Kubicy ma numer seryjny: C013.417.27.207.00 – 0033. Wszystkie osoby, które mogą wiedzieć, w czyim posiadaniu jest zegarek, proszone są o kontakt pod numerem telefonu 55 230 16 29 lub 55 230 16 20.

d3tofds

Podziel się opinią

Share

d3tofds

d3tofds
Więcej tematów