Trwa ładowanie...

Posłanka PiS dostała wulgarny anonim. Obwinia Władysława Frasyniuka

Joanna Borowiak otrzymała wulgarny list z pogróżkami. Posłanka PiS twierdzi, że odpowiedzialność za wzrost poziomu agresji wśród opinii publicznej ponosi m.in. Władysław Frasyniuk, który niedawno pozwolił sobie na niewybredną wypowiedź pod adresem partii rządzącej.

Share
Posłanka PiS dostała wulgarny anonim. Obwinia Władysława Frasyniuka
Źródło: PAP
df8o7jf

"Otrzymałam taki list napisany językiem 'miłości'. Nawoływanie do agresji przeciwko politykom PiS przez p. Frasyniuka zbiera swoje żniwo. Czy o taki dialog i pokój apelowała kandydatka PO? Co będzie dalej?" - czytamy na Twitterze posłanki.

Posłanka PiS nawiązała w ten sposób do niedawnej wypowiedzi Władysława Frasyniuka, który podczas odbywającej się tydzień temu manifestacji krzyczał ze sceny: "Nie możemy być dłużej grzecznymi obywatelami. J... PiS i pisiorów!".

df8o7jf

Borowiak apeluje o pomoc w identyfikacji autora anonimu. "Jeśli ktoś rozpozna charakter pisma autora, proszę o wiadomość" - pisze.

Anonimowy hejter grozi posłance PiS. "Ty wstrętna zakłamana babo. Żebyś zdechła" - napisał. Borowiak jest zaniepokojona nienawistną wiadomością. "Co będzie dalej?" - zastanawia się parlamentarzystka.

Hołownia na prezydenta? Zaskakujący komentarz Radosława Sikorskiego

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

df8o7jf

Podziel się opinią

Share
df8o7jf
df8o7jf
Więcej tematów