Trwa ładowanie...

Poseł: "Tęcza" będzie płonąć

Stolica Polski nie jest gejowska i nigdy nie będzie. Dlatego tęcza na placu Zbawiciela wielokrotnie płonęła i będzie płonęła jeszcze kilka razy - powiedział w telewizji Superstacja poseł Solidarnej Polski Patryk Jaki. - Nie ma zgody, żeby z Warszawy robić Sodomę i Gomorę - dodał.

Share
Poseł: "Tęcza" będzie płonąć
Źródło: PAP, Fot: Bartłomiej Zborowski
d3fyn4k

Poseł SP Patryk Jaki odniósł się w telewizji Superstacja do informacji, że tęcza na placu Zbawiciela w Warszawie ma być odbudowana. - Tolerancja nie polega na tym, że mniejszość wchodzi na głowę większości, depcząc jej wartości. A tak to w tej chwili wygląda - mówił poseł Jaki.

d3fyn4k

- Stolica Polski nie jest gejowska i nigdy nie będzie. Dlatego ta tęcza płonęła wielokrotnie i będzie płonęła jeszcze kilka razy. Jeżeli Platforma Obywatelska chce bronić osób, które z buciorami wchodzą w świat wartości obecnych w Polsce od tysiąca lat, to nie może skończyć się inaczej - powiedział Patryk Jaki.

- 80 procent Polaków jest przeciw małżeństwom homoseksualnym i adopcji dzieci przez homoseksualistów. A ta tęcza to symbolizuje. Nie ma zgody, żeby z Warszawy robić Sodomę i Gomorę. Nie ma pieniędzy na niepełnosprawnych, ale są na odbudowę tęczy. Na gejostwo są, a na pomoc zwykłym ludziom nie ma - powiedział Patryk Jaki w telewizji Superstacja.

d3fyn4k

Podziel się opinią

Share
d3fyn4k
d3fyn4k
Więcej tematów