Trwa ładowanie...

Poseł PO z laptopem na mównicy sejmowej: nazwisko Piotrowicz na stronie o stanie wojennym

• Krzysztof Brejza: kim jest S. Piotrowicz ze strony 13grudnia1981.pl?
• Poseł zabrał głos podczas debaty nad ustawą o TK

Share
Poseł PO z laptopem na mównicy sejmowej: nazwisko Piotrowicz na stronie o stanie wojennymŹródło: screen/Twitter/@KrzysztofBrejza
d10bwam

- Figuruje tu nazwisko Piotrowicz, Stanisław, twórca oskarżenia. Poszę o ustosunkowanie się, może doszło do fatalnej pomyłki i to nie ten prokurator stanu wojennego - mówił z sejmowej mównicy Krzysztof Brejza (PO), prezentując na laptopie stronę poświęconą stanowi wojennemu.

Parlamentarzysta zapytał o przeszłość posła PiS Stanisława Piotrowicza podczas debaty nad kolejną ustawą ws. Trybunału Konstytucyjnego. Piotrowicz był w czasach PRL prokuratorem.

Nagranie ze swoim wystąpieniem Brejza umieścił na Twitterze, zaznaczając, że Piotrowicz powiedział, iż się myli. "Po chwili zbiegł z sali" - napisał poseł PO.

W piątej przed południem Brejza zamieścił na swoim profilu na Twitterze zdjęcie z akt, na których widnieje podpis Piotrowicza. Poseł PO zaznaczył, że to odpowiedź na tłumaczenia parlamentarzysty partii Jarosława Kaczyńskiego. Piotrowicz miał przekonywać, że na witrynie 13grudnia1981.pl nie ma jego nazwiska, a politycy opozycji "bazują na nieprawdziwych dokumentach".

Wystąpienie Brejzy, podobnie jak wcześniejsze okrzyki posła Piotrowicza "Precz z komuną" spotkało się z komentarzami ze strony internautów.

oprac. A. Jastrzębski

d10bwam
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d10bwam
d10bwam
Więcej tematów