Trwa ładowanie...
d159l59

Pościg ulicami Zielonej Góry. Wszystko przez młodego kozła

Zielonogórscy policjanci otrzymali nietypowe zgłoszenie na numer alarmowy 112. Jeden z mieszkańców zauważył błąkającego się młodego kozła w samym centrum miasta. Na miejsce zdarzenia wysłano dwa patrole, które schwytały wystraszone zwierzę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pościg za młodym kozłem zakończył się sukcesem policji
Pościg za młodym kozłem zakończył się sukcesem policji (Lubuska Policja)
d159l59

Do sytuacji doszło ok. 6 rano w okolicach placu Matejki. Jeden z mieszkańców zauważył błąkające się dzikie zwierzę, które spacerowało ulicami Zielonej Góry. Mężczyzna natychmiast zawiadomił odpowiednie służby.

Na miejsce został wysłany patrol, w którym w składzie był sierż. Hubert Mielcarek. Prywatnie jest doświadczonym myśliwym. Mężczyzna wiedział jak działać, aby dzikiego zwierzęcia nie wystraszyć i złapać bez szwanku, a potem odwieźć w bezpieczne miejsce.

Zobacz także: "To mogła być prowokacja". Rybacy odpierają zarzuty mordowania fok

W związku z tym, że młodego i wystraszonego kozła trzeba było zagonić w miejsce z którego nie mógłby uciec, dyżurny KMP posłał kolejny patrol. Zwierzę zostało umiejętnie wpędzone na podwórze kamienicy, gdzie policjanci odcięli mu drogę. Następnie złapali go w koc, uniemożliwiając mu szansę ucieczki.

Obecni na miejscu weterynarze sprawdzili, czy zwierzę nie zostało ranne. Po dokładnym badaniu, kozioł został wypuszczony z powrotem do lasu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez https://dziejesie.wp.pl/

d159l59

Podziel się opinią

Share

d159l59

d159l59
Więcej tematów