Trwa ładowanie...
d29i5fq

Pościg ulicami Poznania. Policjanci schwytali 25-latka w ślepej uliczce

Policjanci z Poznania ścigali ulicami miasta mężczyznę, którego rozpoznali jako jednego z poszukiwanych. Kiedy podeszli do samochodu, w którym siedział 25-latek, ten ruszył i zaczął uciekać.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policjanci rozpoznali mężczyznę poszukiwanego do odbycia kary. Ten zaczął uciekać
Policjanci rozpoznali mężczyznę poszukiwanego do odbycia kary. Ten zaczął uciekać (Policja)
d29i5fq

Wszystko działo się wczesnym rankiem. Kryminalni z Komisariatu Policji Poznań Jeżyce przejeżdżali ulicą w pobliżu ogródków działkowych. Przed bramą zauważyli zaparkowany samochód, a w nim siedzącego mężczyznę. Rozpoznali, że jest to poszukiwana przez nich osoba. Gdy kierowca pojazdu zorientował się, że policjanci chcą go wylegitymować, ruszył w kierunku Smochowic.

Kryminalni natychmiast rozpoczęli pościg. Powiadomili dyżurnego, a kierowcy dawali sygnały świetlne i dźwiękowe do zatrzymania się. Mężczyzna nie reagował na polecenia.

W pewnej chwili mężczyzna wjechał w ślepą uliczkę. Gdy zorientował się w sytuacji, postanowił uciec pieszo, ale nie zdążył wysiąść z auta. W tym momencie nadbiegli policjanci i obezwładnili go.

d29i5fq

Mężczyzna faktycznie okazał się poszukiwany, a ponadto nie miał uprawnień do kierowania samochodem. 25-latka poszukiwały sądy w Poznaniu, Kielcach i Wejherowie. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem i odbędzie zaległą karę pozbawienia wolności.

Zobacz także: Pościg w Lublinie. Kierowca o mało nie rozjechał policjantów

d29i5fq

Podziel się opinią

Share

d29i5fq

d29i5fq
Więcej tematów