Trwa ładowanie...
prognoza pogody

Poranne mgły i możliwe burze. Zobacz najnowszą prognozę pogody

- Zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, miejscami, zwłaszcza na Śląsku i w centrum rozpogodzenia - informuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

Share
Poranne mgły i możliwe burze. Zobacz najnowszą prognozę pogody
Źródło: Fotolia
d3cp7ny

Rano lokalnie mgły ograniczające widzialność do 200 m. Największych utrudnień mogą spodziewać się mieszkańcy okolic Łodzi, Wrocławia i Zielonej Góry. Miejscami opady deszczu, przed południem głównie w województwach południowo-wschodnich, a po południu w północno-zachodnich. Pod wieczór na wybrzeżu możliwe burze. W Karpatach powyżej 800 m n.p.m., a Sudetach powyżej 500 m n.p.m. miejscami opady śniegu.

Temperatura maksymalna od 3°C na wschodzie do 7°C na zachodzie, w dolinach karpackich od 1°C do 3°C. W Warszawie 4°C. Wiatr słaby i umiarkowany, na zachodzie, Pomorzu i Kujawach porywisty, na wschodnim wybrzeżu i wysoko w górach umiarkowany i dość silny, w porywach do 70 km/h, południowo-zachodni i zachodni. W górach wiatr może powodować zawieje i zamiecie śnieżne.

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, miejscami opady deszczu przechodzącego w deszcz ze śniegiem i śnieg, w rejonach podgórskich opady deszczu ze śniegiem i śniegu, a w górach śniegu. Na wybrzeżu możliwe burze.

d3cp7ny

Temperatura minimalna od -1°C na południu i wschodzie do 3°C na północnym zachodzie, w dolinach górskich od -4°C do -1°C, a na wybrzeżu od 3°C do 5°C.

Wiatr na południu i wschodzie słaby i umiarkowany, na pozostałym obszarze umiarkowany i dość silny, porywisty, południowo-zachodni i zachodni. Na wschodnim wybrzeżu wiatr w porywach do 60 km/h, a wysoko w górach do 90 km/h, powodujący zawieje i zamiecie śnieżne.

d3cp7ny

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3cp7ny
d3cp7ny
Więcej tematów