Trwa ładowanie...

Półtora roku za kradzieże dziecięcych klocków

Półtora roku bezwzględnego więzienia za kradzieże dziecięcych klocków. Na taką karę skazano 23-letniego mieszkańca Bytomia. Mężczyzna jest już w więzieniu. Tajemnicą wciąż pozostaje motyw sprawcy.

Półtora roku za kradzieże dziecięcych klockówŹródło: Pixabay.com
dvr5lfe
dvr5lfe

Jak podaje RMF FM, które donosi o wyroku, mężczyzna kradł dziecięce klocki notorycznie. Łącznie postawiono mu 18 zarzutów. Zawsze kradł te same, firmowe klocki, których wartość wyceniono na ponad 11 tysięcy złotych.

Zaczęło się od sklepu w Świętochłowicach, do którego wszedł mężczyzna w kapturze i po pewnym czasie wybiegł stamtąd z torbą pełna klocków. Po kilku dniach w tym samym sklepie zrobił to samo. Wówczas sklepowy monitoring ponownie zarejestrował sylwetkę mężczyzny w kapturze.

Po trzech tygodniach poszukiwań policja wiedziała już, że chodzi o 23-letniego mieszkańca Bytomia. Wtedy okazało się też, że zatrzymany w innych miastach też regularnie okradał sklepy z zabawkami.

Policjantom nie powiedział, dlaczego interesowały go tylko dziecięce klocki.

dvr5lfe
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dvr5lfe
Więcej tematów

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj