WP

Polka zaginęła w bułgarskim kurorcie. Była na urlopie z rodziną

W bułgarskim kurorcie Pomorie, położonym na północ od czarnomorskiego portu Burgas, zaginęła obywatelka Polski. Według informacji lokalnych mediów, 41-letnia kobieta spędzała nad morzem urlop razem z mężem i dziećmi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Polka zaginęła 30 czerwca
Polka zaginęła 30 czerwca (Facebook.com)
WP

Jak donosi bułgarski dziennik "24 czasa”, Aleksandra Fulara, która na co dzień pracuje jako trenerka karate, zaginęła 30 czerwca, cztery dni po przybyciu do Pomorie. Ostatnio widziano ją około godziny 17 tego dnia. Kobieta ma 160 cm wzrostu i brązowe oczy. W dniu zaginięcia była ubrana w czarno-biało-zieloną sukienkę w kwiaty i japonki.

Według przypuszczeń mediów, kobieta utonęła podczas kąpieli w Morzu Czarnym na skutek "martwej fali". Miejscowa policja przeszukała okolice hotelu, w poszukiwaniach wzięli udział również płetwonurkowie. Poszukiwania na razie nie przyniosły skutku. Policja w Burgas zwróciła się z apelem do mieszkańców o pomoc i zgłaszanie, jeżeli ktokolwiek ma jakieś informacje o zaginionej.

Kobiety poszukuje również Fundacja Itaka. Wszyscy, którzy wiedzą, gdzie znajduje się kobieta, proszeni są o kontakt telefoniczny pod numer +48 22 654 70 70.

WP

Zobacz także: Parawany opanowały polskie plaże. "Wbijają klapkiem, piwem, czymkolwiek"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

WP
Polub WP Wiadomości
WP
WP